Pár sedí na schodoch
Pexels/Lamont Thompson

Recept na dokonalý vzťah túži poznať každý zadaný človek. Všetci chceme pre svojho milovaného partnera to najlepšie, a keď to nevyjde, sme sklamaní. V súčasnosti existuje milión návodov na to, ako budeš mať ideálny vzťah. Niekoľko pravidiel sme ti už zhrnuli aj my a dočítaš sa o nich v našich článkoch. Teraz ale prichádzame s ďalšími radami, pomocou ktorých o svojho vyvoleného nikdy neprídeš. 

Pocity

Vo vzťahu je veľmi dôležité, aby ste si s partnerom úprimne hovorili to, čo chcete, potrebujete a na čo myslíte. Klamstvá nikdy neboli dobrým riešením a to nielen v partnerskom živote, ale aj medzi kamarátmi či v rodine. Aj keď tu a tam sa niekedy stane. A ak chceš vedieť, ktoré 4 malé klamstvá sú vo vzťahu v poriadku, klikni SEM a dočítaš sa to.

Žena prejavuje city
zdroj: Pexels/Odonata Wellnesscenter

Dokonalý vzťah s partnerom teda budeš mať v okamihu, keď mu začneš hovoriť pravdu o tom, čo naozaj chceš. Netreba sa mu báť povedať o niečom, čo sa ti nepáči a nehanbiť sa za to, po čom túžiš napríklad aj v posteli. Úprimnosť je vo vzťahu prvoradá. Tiež sa nehanbi prejavovať svoje city. Priateľ by ťa mal podporovať aj počas tvojich dní, kedy sa ti mení nálada z minúty na minútu, a ak ho to otravuje, prepáč, ale mala by si ho nechať ísť.

Materiálne veci

Áno, je to povrchné, no vo vzťahu by si sa mala sústrediť aj na materiálne veci. Tie predstavuje napríklad darček. Ten by si mu ale nemala dávať iba na Vianoce, Valentína či na narodeniny. Dokonalý vzťah ti vybuduje aj hocijaká maličkosť v bežný deň.

Baba dáva frajerovi dar
zdroj: Pexels/Anna Pou

Môže to byť čokoľvek. Keď ťa nadovšetko miluje, bude sa tešiť z každej drobnosti, pretože si bude vážiť najmä to, že si naňho myslela.

Dokonalý vzťah aj pomocou prajného okolia

Aj okolie vplýva na váš vzťah, hoci si možno myslíš, že nie. A ide o jeden z najdôležitejších pilierov. Je veľmi ťažké, keď niekto z tvojej rodiny či kamarátov nesúhlasí s tvojím priateľov, no dá sa to zvládnuť. Možno ale preto vymeníš jeden druh lásky za ten druhý a potom to môžeš ľutovať, hoci si asi budeš nahovárať, že to tak nie je.

Chalan dáva babe jesť
zdroj: Pexels/Nadin Sh

Preto treba do vášho vzťahu zapájať aj okolie. Choďte s najlepšou kamarátkou a jej priateľom na dvojité rande. Vezmi svojho partnera do partie a nechaj, nech sa odviaže na diskotéke. Vezmi ho na opekačku či túru s tvojou rodinou a uvidíš, že budete oveľa šťastnejší, jednoducho, takto vyzerá dokonalý vzťah. A všetky strany budú viac než spokojné.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating