Pixabay free photo from Pexels

Keď spoznáš niekoho nového a rozumiete si od prvého momentu, netrhaj sa za ním. Drž si zdravý odstup a nezabúdaj ani na tajomnosť. Je to ako magnet na chlapov. Nič mu neuľahčuj a daj mu priestor, aby o tvoju pozornosť skutočne bojoval. Portál Bolde, Thought catalog a Your tango uviedli, prečo muži milujú tieto výzvy.

Nie je jediný na svete

Chlapi sú súťaživí. Nemajú radi ľahké ciele a ty by si sa tiež nemala trhať za niekým, kto o teba prejaví minimum záujmu. Práve to dokáže byť príťažlivé. Zdravý odstup a silné držanie sa vlastných hodnôt. Príklad, ozve sa ti raz za deň, ty mu možno odpíšeš až o 48 hodín. Zrazu komunikácia z jeho strany naberá na tempe. Prečo asi? Vie, že nie si ľahký terč. Treba mu to troška sťažiť.

Ťažko odolať žene, ktorá vie, čo chce

Keď sa dáma rozhodne, kto má v jej živote miesto a aké sú jej hodnoty, vyžaruje z nej zdravé sebavedomie. To je ďalším prvkom, ktorý dokáže pritiahnuť mužskú pozornosť. Žena, ktorá vie čo chce, sa nebude zaoberať s čímsi, čo by bolo pod jej úroveň. Preto, ak sa necíti dostatočne rešpektovaná, nebude sa dotyčným viac zaoberať. Chlapi si uvedomujú, že by o ňu mohli prísť zo sekundy na sekundu. Z toho dôvodu je pre nich príťažlivou výzvou.

Neznamená to byť “nedostupná”

Ak si žena chráni svoje hodnoty a zachováva si mierny odstup, nehrá sa na klasickú “nedostupnú” paničku. Pôsobiť nezaujato je iba dočasnou stratégiou. Pri nej je však problém, že chlap to môže pokojne vzdať, ak u dotyčnej nevidí štipku zájmu. Avšak žena, ktorá si k sebe len tak hocikoho nepustí, ale stále sa rada zoznamuje, pôsobí inak. Tajomne. Muži túžia rozlúsknuť tento oriešok a páči sa im, že nikdy nebude pre nich ľahkým cieľom.

Rešpektovanie samej seba je na prvom mieste

Ak si táto žena k sebe niekoho pustí, neznamená to lásku na celý život. Iste, svoju polovičku bude nadovšetko rešpektovať, podporovať, či milovať, ale na prvom mieste je ona sama. Nedovolí, aby s ňou niekto zaobchádzal ako so samozrejmosťou a počas vzťahu sa bude držať svojich hodnôt, ktoré z nej robia výzvu. Váži si samú seba za každých okolností a ak to nerobí aj jej partner, pobalí si veci.

Nekonečná atraktívnosť

Byť výzvou je spôsob žitia. Znamená to držať sa vlastných pravidiel, byť tajomná a nikomu nič neuľahčovať. Hoci to dá niekedy zabrať, aspoň sa ukáže, kto má byť skutočne pri nej. Ona sa nebude prosiť, nebude doliezať. Je trpezlivá a hlavne vedomá si svojej hodnoty. Atraktívnosť z nej srší prostredníctvom sebavedomého kroku a ten, kto si ju chce získať musí byť rovnako vytrvalý. A to stále.

Zdroj: Bolde, Thought catalog a Your tango

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating