Lásku zažil každý z nás. A ak ešte nie tak určite sa raz jedna nájde a položíme si otázku „Ako to asi celé skončí?“ No odpoveď nevieme, ukáže sa časom. Všetko sa ukáže časom.

puckermob.com

Vzťah sa vyvíja a na začiatku sa zdá všetko ružové a všetko rastie do úplnej krásy, do záhrady plnej kvetov, kde nie sú žiadne problémy. Začne sa to úplne nevinne. Jednoducho si toho človeka zamilujete natoľko, že s ním chcete vytvoriť aj niečo krajšie, väčšie a láska je na svete. Alebo si padnete do oka a všetko ostatné sa k tomu nádherné pridá ako med do čaju. Zrazu prestanete úplne vnímať okolie, svet a vidíte iba to krásne. Darčeky, prekvapenia to všetko k tomu samozrejme patrí, no niekedy stačí pár slov, ktoré… Nenechajme sa oklamať tým, že máme nasadené ružové okuliare, ktoré milujeme. Rany bolia a najviac od ľudí, od ktorých to najmenej čakáme.

thoughtcatalog.com

Príde moment, kedy sa veci začnú zrazu prevracať a prichádza totálna zmena vo vzťahu či už na jednej alebo druhej strane. Pýtame sa samy seba „čo sa to deje?“ No odpoveď neprichádza, je niekde v nás a časom pochopíme aj to, čo sa teraz zdá nepochopiteľné. V milovanej osobe začneme strácať dôveru a oporu. V najhorších chvíľach sa nemáme o koho „oprieť“, zostávame samy. Opustené a sklamané z toho, čomu sme verili na začiatku. Ružové okuliare padli na zem a my sme ich s radosťou radšej zašliapli a začali sa na svet pozerať reálne, tak ako to naozaj je.

Boli to iba prázdne slová, ktoré niekto vyslovil, ale…nikdy z nich nevytvoril skutočnosť, skutočný svet. Už sa prehrabávaš iba sama spomienkami a minulosťou, ktorá tak rýchlo pominula. Spomienky sa zmenili na prach, ktorý odvial vietor.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

thoughtcatalog.com

Verila si, dúfala si iba jedinému človeku, ktorý pre teba znamenal tak veľa. No sklamala si sa, oklamal ťa svojimi prázdnymi slovami.

Komentáre