pinterest.com

Lásku zažil každý z nás. A ak ešte nie tak určite sa raz jedna nájde a položíme si otázku „Ako to asi celé skončí?“ No odpoveď nevieme, ukáže sa časom. Všetko sa ukáže časom.

puckermob.com

Vzťah sa vyvíja a na začiatku sa zdá všetko ružové a všetko rastie do úplnej krásy, do záhrady plnej kvetov, kde nie sú žiadne problémy. Začne sa to úplne nevinne. Jednoducho si toho človeka zamilujete natoľko, že s ním chcete vytvoriť aj niečo krajšie, väčšie a láska je na svete. Alebo si padnete do oka a všetko ostatné sa k tomu nádherné pridá ako med do čaju. Zrazu prestanete úplne vnímať okolie, svet a vidíte iba to krásne. Darčeky, prekvapenia to všetko k tomu samozrejme patrí, no niekedy stačí pár slov, ktoré… Nenechajme sa oklamať tým, že máme nasadené ružové okuliare, ktoré milujeme. Rany bolia a najviac od ľudí, od ktorých to najmenej čakáme.

thoughtcatalog.com

Príde moment, kedy sa veci začnú zrazu prevracať a prichádza totálna zmena vo vzťahu či už na jednej alebo druhej strane. Pýtame sa samy seba „čo sa to deje?“ No odpoveď neprichádza, je niekde v nás a časom pochopíme aj to, čo sa teraz zdá nepochopiteľné. V milovanej osobe začneme strácať dôveru a oporu. V najhorších chvíľach sa nemáme o koho „oprieť“, zostávame samy. Opustené a sklamané z toho, čomu sme verili na začiatku. Ružové okuliare padli na zem a my sme ich s radosťou radšej zašliapli a začali sa na svet pozerať reálne, tak ako to naozaj je.

Boli to iba prázdne slová, ktoré niekto vyslovil, ale…nikdy z nich nevytvoril skutočnosť, skutočný svet. Už sa prehrabávaš iba sama spomienkami a minulosťou, ktorá tak rýchlo pominula. Spomienky sa zmenili na prach, ktorý odvial vietor.

thoughtcatalog.com

Verila si, dúfala si iba jedinému človeku, ktorý pre teba znamenal tak veľa. No sklamala si sa, oklamal ťa svojimi prázdnymi slovami.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife