Slovenská herečka

Na svoje zdravie netreba zabúdať ani v mladom veku. Slovenská herečka, Bronislava Kováčiková, sa na svojom Instagrame priznala, že jej diagnostikovali to, čo mnoho žien desí. Našla odvahu, aby o tom hovorila nahlas a má pre ľudí jasný odkaz. 

27-ročná Broňa, ktorá sa venuje najmä divadelným predstaveniam, je divákom známa aj z rôznych slovenských seriálov. Do povedomia sa dostala vďaka Susedským či Rodinným prípadom, najnovšie pracovala aj na česko-slovenskom filme Láska hory prenáša.

Slovenská herečka Broňa Kováčiková
zdroj: Instagram/autentickabrona

Slovenská herečka má pre ženy jasný odkaz

Na svojej sociálnej sieti aktuálne zverejnila čiernobielu fotografiu, na ktorej sa bez oblečenia drží za prsia. „Nedávno mi diagnostikovali hypoechogénne ohraničené ložisko v ľavom prsníku – v preklade je to nezhubný nádor,“ napísala na úvod postu a zrejme šokovala mnoho fanúšikov.

Kráska sa ďalej priznala, že sa vo svojich 27 rokoch rozhodla ísť na ultrasonografiu, počas ktorej jej objavili fibroadenóm. Našťastie, ide o niečo, čo ju na živote neohrozuje a vyskytuje sa u žien často. Teraz sa však musí pravidelne kontrolovať a chodiť aj na kontrolu.

Slovenská herečka Broňa Kováčiková
zdroj: Instagram/autentickabrona

Týmto príspevkom chcela zdôrazniť, ako veľmi sú návštevy lekára či prevencia dôležité. Zatiaľ čo u nej ide o nezhubný nádor, iné ženy také šťastie mať nemusia. „Preto sa zdvihni a neodkladaj vyšetrenie. Radšej byť opatrný, ako to roky neriešiť,“ odkázala.

Zdroj: Instagram/autentickabrona

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News