Instagram/mariefeandjakesnow

Prečítala si si minulý týždeň tie najhoršie a najtrápnejšie hlášky, na aké sa nás muži pokúšali zbaliť? V rámci našej pravidelnej rubriky Story of my life budeme aj teraz pokračovať trochu vtipne.

Zamerali sme sa na pranky alebo teda vtipné nachytávky, ktoré si pre nás pripravili naše polovičky. Prípadne my na nich. Humor je vo vzťahu veľmi dôležitý, preto je potrebné, aby ste sa spolu niekedy dobre pobavili. Aj na úkor toho, že jeden z vás bude hlavným aktérom.

Pri čítaní vašich správ sme sa dobre zasmiali, no niekedy by sme sa v podobných situáciách veru nechceli ocitnúť. Dôležité je, že ste to ustáli a neovplyvnilo to ani váš vzťah. Ktovie, možno vás to ešte aj posilnilo.

Určite sa môžeme zhodnúť na tom, že zákernosť je druhým menom mnohých dvojíc. Keď sa k tomu pridá dokonalá predstavivosť, nemôže vzniknúť nič iné, ako poriadna sranda.

Nezabudni sledovať náš instagramový profil aj budúcu nedeľu, pretože tam pribudne nová anketa. Pokojne sa do nej môžeš zapojiť, všetky odpovede, ktoré zverejňujeme, sú anonymné.

A teraz sa už poďme pozrieť na to najlepšie z najlepšieho. Za takéto pranky by sa nemuseli hanbiť ani YouTuberi, ktorí podobný obsah radi vytvárajú na svojich profiloch.

Aký najhorší prank (vtip) ti vyviedol frajer? Alebo ty jemu?

„Rozišla som sa s ním. On si myslel, že si robím srandu, už sú to 3 roky, tak to hádam pochopil.“

„Počas prechádzky predo mnou z ničoho nič pokľakol, tváril sa, že už to z neho vyjde a napokon len povedal, že si musí zaviazať šnúrku.“ 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating