Unsplash/Ryan Hoffman

Na túto tému existuje asi bezodná studnica nápadov. Každá jedna z nás určite zažila nejakú trápnu hlášku. Chlapi ich používajú nielen pri online zoznamovaní, ale taktiež pri osobnom stretnutí. Myslia si, akí sú vtipní a originálni, no pritom nám je trápne aj za nich.

Zaujímalo nás, aké baliace hlášky ste si vypočuli už niekedy vy, naše čitateľky, preto sme sa tejto téme venovali v našej pravidelnej rubrike Story of my life. Ako sme čakali, prišlo nám množstvo správ a prekvapilo nás, že žiadna hláška sa ani raz neopakovala.

Pri čítaní vašich správ sme sa dobre pobavili a zároveň sme s vami súcitili, keď sme si pomysleli, že ste si to museli vypočuť na vlastné uši. Žiaľ, niektorí muži si nedajú povedať a myslia si, že takýmto spôsobom sa im podarí zbaliť ženu ich snov.

Ak si premeškala naše predošlé články, venovali sme sa veciam, ktoré ženám vo vzťahu chýbajú, no partneri im ich nedávajú a taktiež sme sa dobre pobavili na trápnych zážitkoch, ktoré ste prežili s kuriérmi.

Nezabudni, že každú nedeľu na našom Instagrame pribudne nová anketa, do ktorej sa môžeš zapojiť. Už budúci pondelok sa môžeš ocitnúť aj ty v našom článku, no neboj sa, všetko je anonymné.

No teraz už poďme na tie najdivnejšie baliace hlášky, s ktorými ste sa vo svojom živote stretli. 

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating