Pexels/Artem Podrez

S kuriérmi sa stretávame pomerne často, od začiatku pandémie je tento kontakt ešte výraznejší, keďže sa naše nakupovanie premiestnilo predovšetkým do online priestoru. Počas týchto stretnutí môže neraz dôjsť k vtipným, trápnym alebo netradičným zážitkom.

Predsa len, aj kuriéri sú bežní ľudia ako my, a tak sa môže stať, že zrovna nemajú svoj deň. Zavolajú v nevhodnú chvíľu, nedoručia balík, doručia ho na zlú adresu, sú nepríjemní pri odovzdávaní zásielky a podobne. Podobných situácií môže vzniknúť oveľa viac.

V rámci našej pravidelnej rubriky Story of my life nás zaujímalo, aké najdivnejšie alebo najvtipnejšie zážitky s kuriérmi máš ty. Ako sme predpokladali, prišlo nám množstvo správ, na ktorých sme sa pobavili, ale taktiež sme museli len krútiť hlavou a premýšľať, ako by sme sa v danej chvíli zachovali.

Ak by si sa chcela do našej rubriky zapojiť nabudúce aj ty, nezabudni sledovať náš Instagram, kde každú nedeľu pribudne nová anketa so zaujímavou témou.

Minulý týždeň sa vás zapojilo úplne najviac. Rozoberali sme veci, ktoré si všímame na mužoch ako prvé. Najčastejšie sa opakovali oči, ruky a úsmev, no napísali ste nám aj množstvo prekvapivých častí tela.

Teraz sa však poďme pozrieť na vaše skúsenosti s kuriérmi.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife