Unsplash/Toa Heftiba

Vo vzťahu treba nielen dávať, ale aj dostávať… túto vetu si mohla v našich článkoch čítať už viackrát, no aj napriek tomu mnoho žien žije tak, že im v partnerstve niečo chýba. 

Pokiaľ nám od priateľa niečo chýba, skôr či neskôr sa to môže odraziť na zhoršení celkového vzťahu. Preto je dobré vyložiť karty na stôl a o podobných túžbach mu povedať otvorene.

Chlapi nám nedokážu čítať myšlienky, aj keď by sme si to veľmi priali. Oni si môžu myslieť, že je všetko v poriadku a tvoju nespokojnosť ani len nepostrehnú.

Zaujímalo nás, čo ženám vo vzťahu chýba a partneri im to ani napriek tomu neposkytujú. Do dnešnej témy v rámci rubriky Story of my life sa vás zapojilo naozaj veľa a vyzerá to teda tak, že nespokojných žien je viac, než by si vôbec čakala.

A niektoré skryté požiadavky a túžby sa dokonca aj opakovali. Vo vašich odpovediach najviac rezonovala POZORNOSŤ. Je pravda, že mnohí chlapi to zanedbávajú a myslia si, že nám to stačí, no pravdou je, že by sme určite uvítali oveľa viac spoločne stráveného času.

Takže páni, ak sa náhodou dostanete k tomuto článku, vedzte, že by bolo fajn, ak by ste sa svojim polovičkám venovali trochu viac ako doteraz.

Ak by si sa chcela do ďalšej ankety zapojiť aj ty, sleduj náš Instagram, kde každú nedeľu pribúda nová otázka.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating