Pexels/Elina Fairytale

Niektoré rodičovské hlášky sú jednoducho nesmrteľné. Počúvali ich naši rodičia od tých svojich a aj keď sa zaprisahali, že ich nikdy nevyslovia pri svojich deťoch, s veľkou radosťou nám ich aj tak opakujú. A aj keď si myslíš, že ty budeš istá, určite niektoré z nich použiješ aj pri výchove svojich ratolestí. 

V našej pravidelnej rubriky Story of my life nás zaujímalo, aké veci ti najčastejšie hovoria tvoja mama s otcom. Nezabudni sledovať náš instagramový profil, kde sa každú nedeľu môžeš zapojiť do novej ankety.

Ako sme predpokladali, veľa vašich správ sa aj opakovalo, čo je iba dôkazom toho, že ide o zaužívané výroky, ktoré si mnohé z nás doma vypočujú. Prišlo ale aj mnoho zaujímavých, originálnych a vtipných odpovedí, pri ktorých sme sa pobavili a zároveň sme museli prekrútiť očami pri pomyslení na to, že by sme si niečo podobné museli vypočuť my.

Úplne najčastejšie sa opakovala hláška „Ja v tvojom veku“. Nehovoria nám ju iba rodičia, ale často si ju vypočujeme aj od starých rodičov, ktorí sa s dnešnou dobou stotožňujú ešte ťažšie. Čo si zvykneš od tých svojich vypočuť ty?

Určite si pozri aj naše predošlé články z tejto rubriky. Venovali sme sa aj trápnym zážitkom, ktorým sme museli čeliť u rodičov našich frajerov alebo minule nás zaujímali netradičné kombinácie jedál, ktoré ty miluješ, no ostatní nad nimi ohŕňajú nosom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife