Pexels/Elina Fairytale

Niektoré rodičovské hlášky sú jednoducho nesmrteľné. Počúvali ich naši rodičia od tých svojich a aj keď sa zaprisahali, že ich nikdy nevyslovia pri svojich deťoch, s veľkou radosťou nám ich aj tak opakujú. A aj keď si myslíš, že ty budeš istá, určite niektoré z nich použiješ aj pri výchove svojich ratolestí. 

V našej pravidelnej rubriky Story of my life nás zaujímalo, aké veci ti najčastejšie hovoria tvoja mama s otcom. Nezabudni sledovať náš instagramový profil, kde sa každú nedeľu môžeš zapojiť do novej ankety.

Ako sme predpokladali, veľa vašich správ sa aj opakovalo, čo je iba dôkazom toho, že ide o zaužívané výroky, ktoré si mnohé z nás doma vypočujú. Prišlo ale aj mnoho zaujímavých, originálnych a vtipných odpovedí, pri ktorých sme sa pobavili a zároveň sme museli prekrútiť očami pri pomyslení na to, že by sme si niečo podobné museli vypočuť my.

Úplne najčastejšie sa opakovala hláška „Ja v tvojom veku“. Nehovoria nám ju iba rodičia, ale často si ju vypočujeme aj od starých rodičov, ktorí sa s dnešnou dobou stotožňujú ešte ťažšie. Čo si zvykneš od tých svojich vypočuť ty?

Určite si pozri aj naše predošlé články z tejto rubriky. Venovali sme sa aj trápnym zážitkom, ktorým sme museli čeliť u rodičov našich frajerov alebo minule nás zaujímali netradičné kombinácie jedál, ktoré ty miluješ, no ostatní nad nimi ohŕňajú nosom.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife