Ráchel a Claude

Už nemajú žiadne zábrany? Influencerka Ráchel Karnižová a jej nový priateľ Claude to v šou Love Island poriadne roztočili. Ryšavka najprv v noci bežala celkom nahá po izbe, čo nájdeš v článku na webe Markízy. Rovnaký portál píše aj o tom, ako sa dvojica potom spolu milovala v posteli pred všetkými ich súpermi.  

Ráchel sa pomerne kontroverzne správala ešte pred nástupom do reality šou Love Island. Odkedy začala tvrdiť, že ju jej teraz už expartner Tomy Kotty údajne brutálne zbil a znásilnil, stretla sa aj s množstvom hejtov. Niektorí fanúšikovia si totiž myslia, že žena s takou traumou by si nešla hľadať lásku do televízie iba o niekoľko mesiacov neskôr.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Love Island Česko & Slovensko (@loveislandcs)

Ráchel a Claude už asi nemajú žiadne zábrany

Pár dní po nástupe do šou jej hrozilo vypadnutie, no napokon sa v Love Islande dostala až pred brány finále. A to spoločne so svojou novou polovičkou, s exotickým fešákom menom Claude.

Hoci si počas svojej cesty naprieč šou o láske prešli aj malou krízou v podobe odlúčenia, po celý čas tam patria medzi favoritov súťaže a mnohí veria, že aj vyhrajú. V Love Islande sa zblížili po všetkých stránkach, a to aj po tej intímnej. Dokonca sa vo vile milovali medzi prvými, čím sa dokonca zapísali aj do „histórie“ tejto česko-slovenskej súťaže o láske.

Zdá sa však, že už pred ostatnými nemajú žiadne zábrany. Kamery v spálni, kde noc trávia všetky „srdiečka“ pokope, totiž zachytili, ako sa milujú pred všetkými ostatnými súťažiacimi. Nielen perina, ale aj posteľ sa zvláštne hýbala hore-dole a asi každému dôjde, čo sa tam mohlo odohrávať.

Včera sa však na webe Televízie Markíza objavilo ďalšie zvláštne video. Ráchel bežala nahá po spálni a strašne kričala. Svoj čin potom vysvetlila tak, že počas toho, ako sa s Claudeom v „Hideaway“ milovali, zo stropu spadla myš a ona sa neuveriteľne zľakla.

Zdroj: Markíza

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News