Nie je ničím výnimočným, že ženy v súčasnosti podstupujú rôzne skrášľovacie procedúry, ktoré dokážu omladiť ich vzhľad a vyplniť vrásky. Známe tváre šoubiznisu takéto zákroky absolvujú ešte častejšie, pretože si dávajú záležať na svojom vzhľade, ktorý ich do istej miery aj živí.

Do skrášľovacieho kresla si sadla aj speváčka a herečka Barbora Švidraňová, ktorá sa na svojom Instagrame pochválila fotkami, pri ktorých si na prvý pohľad povieš jediné – AU. Rozhodla sa vyskúšať drakuloterapiu.

„Som zástancom pestovania krásy aj zvnútra, aj zvonku. Všetko s mierou, zlatá stredná cesta. Drakuloterapia je svetovým trendom v omladzovaní pleti použitím vlastnej krvnej plazmy. To je úžasné, nie? Že vám vlastné telo vie ponúknuť omladzujúci a výživný prostriedok,“ prezradila na začiatok Basie.

A ako takýto zákrok prebieha? „Najprv mi natreli tvár anestetickým krémom, potom odobrali krvičku, následne odstredili v centrifúge, a krvnú plazmu aplikovali ihlou do celej tváre. Vpichy sú povrchové, ale je to jemne bolestivé.. 😬 Ale povedala by som, že je to stupeň typu “dá sa to vydržať”, zhodnotila Barbora.

Ak premýšľaš nad tým, že by si sa odhodlala drakuloterapiu vyskúšať aj ty, speváčka prezradila, prečo si ju vybrala a pre koho je vhodná. „Túto metódu som si vybrala preto, že je mimoriadne vhodná pre ľudí s citlivou alergickou pleťou, nakoľko látky aplikované do pokožky pochádzajú priamo z organizmu pacienta a sú teda 100 % biokompatibilné. Zabezpečuje rekonštrukciu kožného tkaniva priamo vo vnútri pokožky.

Revitalizuje pleť – odstraňuje známky starnutia a únavy, zvyšuje pružnosť pokožky, zjednocuje farebný tón a dlhodobo hydratuje suchú pleť. A ešte to aj cool vyzerá, čo poviete?“ 😅🩸💉🧛‍♀️💃

Aj keď zábery vyzerajú hrozivo, trúfla by si si na niečo podobné?

Drakuloterapiu pravidelne podstupuje aj Emma Drobná. Budú tieto naše speváčky vyzerať večne mladé? 

Zdroj: Instagram/_basie_

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.