Barbora Švidraňová zmenila účes
Instagram/_basie_

Známa herečka Barbora Švidraňová nás prekvapuje čoraz viac. Najprv výrazne schudla, a aj keď predtým bola takisto krásna, musíme uznať, že vyzerá skutočne úžasne. Šokovala, keď priznala, že sa dala trošku vylepšiť estetickým zákrokom. No nešlo o nič radikálne, ale o takmer bežný úkon. Rozhodla sa vyskúšať drakuloterapiu, čo je vlastne prirodzený spôsob na vyhladenie vrások. Na Instagrame sa najnovšie pochválila zmenou imidžu. 

„Som zástancom pestovania krásy aj zvnútra, aj zvonku. Všetko s mierou, zlatá stredná cesta. Drakuloterapia je svetovým trendom v omladzovaní pleti použitím vlastnej krvnej plazmy. To je úžasné, nie? Že vám vlastné telo vie ponúknuť omladzujúci a výživný prostriedok,“ napísala na svoj Instagram, keď si dala vyhladiť vrásky.

Známa herečka zmenila imidž

Barbora je samé prekvapenie odkedy sa dostala do nášho povedomia. Musíš uznať, že aj v šou Tvoja tvár znie povedome sa fantasticky predviedla. Známa herečka ale v ohromovaní svojich fanúšikov pokračuje.

Je ako chameleón! Barbora včera prekvapila ráznou zmenou imidžu. Už na vlasoch mala všetky možné farby a v každej jej to neuveriteľne pristalo. Poznáme ju však najmä ako ryšavku, čo k nej neuveriteľne sedí, no teraz sa opäť rozhodla pre zmenu farby svojich vlasov. Má ich tmavo-hnedé a musíš uznať, že aj to jej veľmi pristane. Posúdiš to v našej fotogalérii pod článkom.

Hovorí sa, že keď žena zmení farbu svojich vlasov, je za tým nová láska a chce sa páčiť mužovi. Baška sa stala slobodnou matkou, no hravo to zvláda. Či je za tým muž alebo možno herecká postava, to nevieme, ale táto zmena jej naozaj svedčí! Čo myslíš?

Ako známa herečka vyzerá po zmene imidžu, uvidíš vo FOTOGALÉRII

Zdroj: Instagram/_basie_

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News