Unsplash/Vince Fleming

Zrejme si dáme za pravdu, že každá jedna z nás túži po tom, aby zbalila muža, ktorý je maximálne atraktívny, z ktorého ostatné šalejú, no my budeme práve tie, ktoré ho až tak nadchnú, že dovi dopo, žiadna iná nemá miesto. Vedela si, že Baran, Lev a Panna sú považované za najatraktívnejšie mužské znamenia? Ak nie, tak si sa práve dozvedela novú informáciu a plus ti dnes prinášame „recept“ ako správne nájsť cestu a zbaliť ich! Nemáš čo stratiť, môžeš len získať. Takto na nich!

Baran

Muž narodený v tomto znamení zverokruhu miluje výzvy a nemá rád, keď všetko dostane len tak. Má chuť bojovať a dobýjať. Preto, ak budeš pre neho ľahká korisť, nečakaj, že ti bude venovať svoj drahocenný čas. Rýchlo ho totiž omrzíš a bude hľadať na inej pôde. Musíš mu dať pocit miernej neistoty, musíš mu ukázať, že ty si tá, ktorá nie je len ďalšia trofej, ale múza. Baran chce ženu, ktorá je skvelá kamarátka, no zároveň i partnerka v jednej osobe. Priťahujú ho sebavedomé ženy, ktoré vedia, čo presne chcú.

Lev

Sebavedomý Lev potrebuje rovnako tak sebaistú ženu. Ak máš záujem o muža narodeného v tomto znamení, vedz, že nemôžeš mu dať pocítiť, že si z neho paf. Musíš svoje nadšenie držať v sebe. Tak, ako Baran, aj Lev potrebuje pocit neistoty, potrebuje vedieť, že musí dobýjať. Možno to znie zvláštne, nuž, ale to sú chúťky mužov. Zároveň mu ale musíš nechať priestor na to, aby sa cítil ako kráľ zvierat.

Panna

Na muža v tomto znamení neplatia (žiaľ) bežné ženské triky. Páčia sa mu krásne, štíhle a prirodzene inteligentné ženy. Bonus pre neho navyše, ak máš i zmysel pre humor, veď s úsmevom to ide ľahšie…  S vyznaním lásky si počká, kým nebude poznať tvoj názor na všetko možné. Kým sa dopracuješ, kam chceš, čaká ťa dlhé obdobie neistoty a aj pocit zmätenosti. Trpezlivosť však ruže prináša.

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy