Už si zistila, čo o tebe prezrádza, akým spôsobom držíš v ruke svoj mobil? Dnes sa pozrieme na maličkosť, ktorú si ani neuvedomujeme, no aj tak o nás hovorí viac než dosť. Portál The Minds Journal priniesol test osobnosti, ktorý je zameraný na to, akým spôsobom prekrižuješ ruky  na svojej hrudi.

Založ si teraz ruky na hrudi tak, ako si zvyknutá, vôbec sa nad tým nejak nezamýšľaj. Pozri sa, ktorá ruka je navrchu. Pravá alebo ľavá? Aj takáto maličkosť ťa vie prezradiť. Podľa toho, ktorú ruku máš navrchu, sa dá určiť, či máš viac rozvinutú ľavú alebo pravú časť mozgu. Vďaka tomu sa dá ľahšie napríklad určiť, na aké povolanie sa v živote hodíš.

Akým spôsobom si prekrižuješ ruky na hrudi?

freepik.com

Akým spôsobom si prekrižuješ ruky na hrudi?
Navrchu mám pravú ruku.

Ak máš navrchu pravú ruku, znamená to, že máš lepšie rozvinutú ľavú časť mozgu, ktorá sa spája s logikou. Prezrádza to teda o tebe, že si rozumná osoba, si opatrná a máš rada, keď je všetko pekne zorganizované a podľa pravidiel. Nemusíš sa ani veľmi snažiť a úspech k tebe prichádza sám od seba. Je tiež o tebe známe, že si milovníčkou zvierat. Ideálnymi profesiami pre teba sú právnička, bankárka či vedkyňa.
Navrchu mám ľavú ruku.

Ak máš na vrchu ľavú ruku, znamená to, že máš lepšie rozvinutú pravú časť mozgu, ktorá sa spája s kognitívnymi zručnosťami, ako sú kreativita, emócie a intuitívnosť. Dokonca aj veľa ľavákov má viac vyvinutú pravú stranu mozgu. Prezrádza to teda o tebe, že si kreatívna, umelecká a duchovná osoba. Mala by si sa teda venovať profesiám, v ktorých môžeš rozvíjať svoju kreativitu. Vhodnými odvetviami pre teba sú napríklad umenie, politika, hudba, atletika, prípadne čokoľvek, kde budeš môcť ukázať svoju tvorivosť.

Zdroj: themindsjournal.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.