Dokážeš si ešte predstaviť svoj život bez mobilu? Pravdepodobne asi nie, že? Väčšina z nás (takmer všetci) sa ani nezamýšľame nad tým, akým spôsobom držíme smartfón v rukách, len ho jednoducho vezmeme zo stola. No vedela si o tom, že aj takáto maličkosť dokáže prezradiť čo to o tvojom charaktere?

Dnes sme si pre teba pripravili menší osobnostný test, v ktorom si len musíš vybrať spôsob, akým najčastejšie držíš svoj mobil v rukách. Niekto ho totiž drží jednou rukou, iní oboma. Výsledok ti povie, aké máš vlastnosti a čo všetko to o tebe ešte prezrádza.

Si pripravená? Tak poďme na to!

Akým spôsobom držíš v rukách svoj mobil?

youtube.com/BRIGHT SIDE

Akým spôsobom držíš v rukách svoj mobil?
Len v pravej ruke, scrollujem pravým palcom
Ak patríš k osobám, ktoré na prezeranie alebo písanie používajú len jednu ruku, si mimoriadne sebavedomá. Si pripravená všetko riskovať, ale zase rozumne, aby ti to prinieslo požadované výsledky. Čo sa ale týka vzťahov, tam je to presný opak. Potrebuješ dostatok času, aby si si rozmyslela, či danú osobu potrebuješ vo svojom živote a až potom sa rozhodneš, či začneš nový vzťah. Aj kvôli tomu ťa ostatní môžu považovať za osamelú a zdržanlivú osobu.
V ľavej ruke a scrollujem pravým palcom
Ak patríš k osobám, ktoré držia mobil v ľavej ruke a pravou rukou scrollujú obsah, svedčí to o tvojej múdrosti. Si intuitívna, rozumná, múdra a opatrná. Pred tým, než niečo urobíš, si vždy najskôr premyslíš všetky pre a proti. Máš tendenciu nad všetkým zbytočne veľa premýšľať, preto je ťažké podviesť a oklamať ťa. To ale neplatí o vzťahoch, kde konáš unáhlene a nepremyslene, vďaka čomu môžeš zraniť nielen seba, ale aj iných ľudí. V oblasti lásky si hneď odsudzujúca.
Naraz v oboch rukách, scrollujem palcami
Ak pri držaní svojho mobilu používaš obidve ruky, ide o dôkaz, že máš rada rýchlosť. Si rýchla, efektívna a pripravená robiť hneď potrebné rozhodnutia. Ľahko sa dokážeš prispôsobiť zmenám a dokážeš pracovať a byť efektívna aj v nových podmienkach. Vo vzťahoch ale platí úplný opak. Tvoja efektívnosť sa doslova stratí a ty máš problém dostať sa bližšie k človeku, o ktorého máš záujem. Často ho odradí práve tvoja rozhodnosť a dôraznosť.
V ľavej ruke a scrollujem pravým ukazovákom
Ak patríš k osobám, ktoré držia svoj mobil v ľavej ruke a používajú ukazovák pravej ruky, svedčí to o tvojej kreativite. Vždy máš množstvo skvelých nápadov, ktoré sa snažíš uplatniť vo svojom živote a darí sa ti v tom. Máš rada, keď môžeš byť osamote so svojimi myšlienkami a vytvárať nové diela, ktoré ohromujú svet. Či už ide o nový projekt, nový obraz či knihu, od okolia zožneš veľký úspech. Vo vzťahoch si ale trochu plachá, čo ti bráni v nadväzovaní nových kontaktov. Keď ťa však niekto spozná lepšie, odhalí, aká skutočne si a tvoja osobnosť ho ohromí.

Zdroj: brightside.me

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.