Určite si si už neraz všimla, že dĺžka tvojich prstov je rôzna, no predpokladám, že si doteraz tomu nevenovala zvýšenú pozornosť. Teraz to môžeš napraviť, pretože vďaka portálu Bright Side sme zistili, že aj takáto maličkosť dokáže prezradiť veľa o nás a o našej osobnosti. 

Kľúčové je pozrieť sa na svoju ruku. Spoj prsty dokopy a pozri sa na svoj ukazovák a prstenník. Ktorý z nich je vyšší? Prípadne obidva sú rovnaké?

Ktorý prst je vyšší? Ukazovák alebo prstenník?

youtube.com/Natural Cures

Máš dlhší ukazovák alebo prstenník? Pozri, čo môže táto maličkosť prezradiť
Ukazovák je vyšší než prstenník.
Ak máš ukazovák vyšší než prstenník, značí to o tebe, že si veľmi sebavedomá a sebestačná osoba. Si rodený vodca, vždy pôsobíš pokojne a vyrovnane, takže ľudia sa na teba radi spoliehajú. Aj napriek tomu ale nerada robíš prvý krok, či už je to v novom zamestnaní, alebo vo vzťahu. Nemáš rada spontánnosť, radšej uprednostňuješ plánovanie a si rada, keď máš všetko dopredu naplánované.
Prstenník je vyšší než ukazovák.
Ak máš prstenník vyšší ako ukazovák, značí to o tebe, že si charizmatická, atraktívna a očarujúca osoba. Máš vynikajúce komunikačné schopnosti, dokážeš ľahko upútať pozornosť a udržať si ju. Nebojíš sa riskovať a často sa ti to aj vyplatí. Ak niečo nejde podľa tvojho plánu, nenecháš sa odradiť, ale nájdeš iný spôsob. Aj to je dôvod, prečo vynikáš takmer vo všetkom, čoho sa chytíš. V živote sa ti darí aj napriek tomu, že si kladieš vysoké ciele.
Ukazovák aj prstenník sú v rovnakej výške.
Ak máš ukazovák aj prstenník v rovnakej výške, značí to o tebe, že si veľmi starostlivá, vyrovnaná a mierumilovná osoba. Si veľmi priateľská a si ochotná kedykoľvek pomôcť. Si tiež veľmi lojálna, či už v práci, vo vzťahu, alebo medzi priateľmi. Nemáš rada konflikty a snažíš sa im vyhýbať. Vo všetkom sa snažíš nájsť niečo pozitívne.

Zdroj: brightside.me

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.