Instagram/justintimberlake

Môžeme povedať, že dvojica Justin Timberlake a Jessica Biel patria k najstabilnejším párom šoubiznisu. Sú spolu už od roku 2007 a stále sú spokojní a šťastní. Herečka Jessica Biel prijala pozvanie aspoň prostredníctvom online hovoru do šou Ellen DeGeneres, kde prezradila detaily o tom, aké to je vychovávať dve deti. 

Jessica s Justinom nie sú z tých rodičov, ktorí by na sociálne siete vešali fotky svojich detí. O jej druhom tehotenstve dokonca nevedel takmer nik a oficiálne to potvrdili až v januári tohto roku, kedy pozvanie k Ellen prijal zase Justin. Práve tam priznal, že k staršiemu 6-ročnému synovi Silasovi pribudol približne v polovici roka 2020 aj mladší syn Phineas.

V rozhovore 39-ročná Jessica priznala, že staranie sa o dvoch synov je poriadne bláznivou jazdou, ktorú sa  však s o rok starším Justinom snažia zvládnuť. Momentálne si prechádzajú ťažším obdobím bez spánku. Mladšiemu Phineasovi začali rásť zúbky a okrem toho ho chcú naučiť, aby zaspal sám.

Keď začne plakať, nechajú ho chvíľu samého, až neskôr  nemu prídu a upokoja ho. Ide o bežný trik rodičov, s ktorým sa však nie všetci stotožňujú.

Obľúbená herečka tiež prezradila, že počas výchovy prvého synčeka boli s Justinom obaja viac nervóznejší a všetko prežívali výraznejšie. So smiechom povedala, že pri druhom synovi si len povedia, „áno, áno, budeš v poriadku.“ Tomuto dajú za pravdu určite viacerí rodičia, ktorí pri výchove prvého dieťatka zistia, čo všetko to obnáša a pri ďalších deťoch sú viac istejší a možno aj menej opatrní.

Dvojnásobní rodičia sa snažia dať svojim synom maximum a Jessica tiež prezradila, že bratia spolu vychádzajú veľmi dobre. Na prvý pohľad vyzerajú ako dokonalá rodinka, ktorá si užíva spoločné chvíle plné smiechu, radosti, ale aj plaču.

Pozri si celý rozhovor Jessicy s Ellen a zabav sa spolu s nimi

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News