instagram.com/justintimberlake

Známy americký spevák Justin Timberlake a jeho manželka Jessica Biel sa stali dvojnásobnými rodičmi. Podľa exkluzívnych informácií portálu Daily Mail tehotenstvo pozorne ukrývali, no rodina sa tento týždeň dočkala svojho druhého prírastku.

Dieťa sa narodilo zrejme začiatkom tohto týždňa. Ich najstaršiemu päťročnému synovi Silasovi tak pribudol mladší súrodenec. O tomto známom manželskom páriku nevznikli od marca nové fotografie. Rovnako sa neuverejňovali žiadne snímky od pása dole, na ktorých by bola zachytená Jessica Biel. Odhaduje sa, že koncom marca mala byť už v štvrtom mesiaci.

Justin Timberlake začal s Jessicou randiť v roku 2007. O päť rokov neskôr si vyslovili nahlas svoje „áno“ a v súčasnosti by z nich mala byť už štvorčlenná rodina. Napriek tomu, že si chránia súkromie, pred pár mesiacmi vyšli na povrch nepríjemné klebety.

Justin bol prichytený, ako sa túli so svojou hereckou kolegyňou Alishou Wainwrightovou. V tom čase obaja umelci stvárňovali zaľúbené postavy vo filme Palmer. Herci mali k sebe údajne bližšie, ako bolo správne a alkohol tiež spravil svoje. Dva týždne od prevalenia týchto pikošiek sa už Justin ozval.

Vo svojom príspevku na Instagrame sa verejne priznal, že v daný večer vypil viac ako mal a ospravedlnil sa aj manželke Jessice Biel. Uviedol, že sa snaží od klebiet držať čo najďalej, no dokážu ľuďom ublížiť. Preto sa rázne vyjadril, že medzi ním a Alishou Wainwrightovou k ničomu nedošlo.

Zdroj: Daily Mail

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News