Instagram/jessicabiel

Justin Timberlake a Jessica Biel tvoria pár od roku 2007 a od 2012 sú aj manželia. Hovorí sa o nich ako o jednom z najstabilnejších párov šoubiznisu, no nie vždy je to medzi nimi úplne ružové. Podľa portálu Suggest herečka drží Justina pekne na krátko. Je idol všetkých žien doma pod papučou?

Dvojica spolu vychováva dve deti. 6-ročného Silasa a jeden a polročného Phineasa. Minulý rok Jessica Biel prijala pozvanie do šou Ellen DeGeneres, kde prezradila, že Justin je dobrý otec a aj keď to býva niekedy náročné, užívajú si spoločne strávené chvíle.

Manželia majú radi svoje súkromie a ani na sociálne siete toho veľa nezverejňujú. Do úzadia sa stiahli aj z hollywoodskeho sveta, no za týmto rozhodnutím sa má ukrývať aj niečo viac. 39-ročná herečka známa najmä zo seriálu V siedmom nebi na svojho manžela žiarli a takýmto spôsobom sa ho snaží držať od iných žien.

Dôvodom má byť aj to, že 40-ročný spevák a herec bol dvakrát prichytený v spoločnosti svojich kolegýň. Išlo napríklad o Alishu Wainwright alebo Oliviu Wilde. Justin sa v tom čase verejne svojej žene ospravedlnil a dušoval sa, že sa medzi nimi nič nestalo.

To však očividne narušilo dôveru a Jessica mu zakázala stretávať sa a pracovať s herečkou Oliviou Wilde, v ktorej možno stále vidí potenciálnu hrozbu, aj keď teraz údajne randí so spevákom Harrym Stylesom.

Momentálne má dvojica pracovať na tom, aby ich manželstvo fungovalo a aby mu mohla znovu plne dôverovať. Pomáhajú im v tom aj ich dva poklady.

Justin sa nemôže stretávať s Olivou Wilde

Zdroj: Suggest

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News