Unsplash/Taisiia Stupak

Riešila si niekedy otázku spoločného bývania s partnerom? Ak ešte nie, teraz máš skvelú príležitosť. Tvoje znamenie ti prezradí, kedy je ten správny čas. Ak by si veci uponáhľala, nemuselo by to dopadnúť dobre.

Baran

Tvoj ideálny vek na bývanie s partnerom je okolo 20. Si veľmi vyspelá a pracovitá. Preto by si sa chcela odsťahovať od rodičov akonáhle doštuduješ. S partnerom by si chcela niečo viac, preto sa môžete ponáhľať.

Býk

Tvoj vek je 33. Osamostatniť sa je pre teba veľmi ťažké, pretože bývať s rodičmi a mať všetko hotové je pre teba ideálne. Niekedy si veľmi lenivá, preto ti táto situácia vyhovuje. Po tridsiatke, keď budeš chcieť niečo viac, sa môžeš posunúť.

Blíženci

Ideálny vek na bývanie je pre teba 22. Si veľmi podnikavá a rada sa prispôsobuješ, preto ti nevadí bývanie na ktoromkoľvek mieste. Svojho partnera miluješ a chceš s ním bývať hneď. 22 je pre teba super vek na všetko – pusť sa do budovania života, ktorý chceš mať.

Rak

Spoločne bývať s priateľom by si mala vtedy, keď budeš mať 25. Si starostlivá a chceš sa o neho starať, no zároveň chceš dokončiť školu a zamestnať sa. V tomto veku sa ti to podarí, preto sa nemusíš ničoho báť.

Lev

Po 20. S partnerom by si mala bývať až potom, čo osláviš 20 rokov. Predtým by si to nemala riskovať, pretože nevieš čo ťa čaká. Či už budeš mať 21, 24, alebo 27, budeš zodpovedná a budeš vedieť, čo také bývanie obnáša.

Panna

Pre teba je ideálny čas kedykoľvek. Tvoja jediná požiadavka je, aby bolo v byte/dome čisto a veci mali svoje miesto. Si perfekcionista, preto budeš často upratovať a keby spoločné bývanie nemalo pravidlá, asi by si to nezvládala dobre.

Váhy

Rovnako ako pre Blížencov, aj pre teba je ideálny vek na bývanie 22. V tomto veku si už rozumná, túžiš bývať niekde inde ako u rodičov a hlavne – chceš sa so svojím partnerom vídať častejšie. Ak si o sebe myslíš, že to zvládneš, nič ti nebráni v tom, aby si začala bývať so svojou polovičkou.

Škorpión

Ideálny vek na spoločné bývanie je pre teba 29. V tomto veku už budeš mať po škole, budeš mať zabehnutú prácu, preskúmaný svet a nič ti nebude brániť v tom, aby si sa usadila. Zbytočne to neunáhli, pretože pri tvojej povahe je čas dôležitý.

Strelec

S partnerom by si mala začať bývať vtedy, keď osláviš 30 rokov. Pre teba je to ideálny vek. Riadiš sa tým, že človek má celý život pred sebou a čo by mal z toho, keby s partnerom začal bývať skôr. Ako Strelec si veľmi ohľaduplná a trpezlivá, preto si na túto skutočnosť vieš počkať.

Kozorožec

Nikdy. S partnerom by si nemala ísť bývať naozaj nikdy. Máš nedostatok sebadôvery a to by ťa ešte viac stresovalo. Pokiaľ máš len partnerov a frajerov, naozaj s nimi neskúšaj bývať. Počkaj si na toho pravého, ktorý ťa požiada o ruku, pretože s ním to bude perfektné.

Vodnár

Tvoj ideálny vek na spoločné bývanie je 31. V tomto veku si už samostatná a máš zabehnutý život. Partnera vo svojom byte/dome uvítaš, tak prečo by si to mala odkladať donekonečna? Si chápavá a zo začiatku si na neho netlačila, no akonáhle prekročíš hranicu tridsiatky, nevidíš žiadnu prekážku.

Ryby

Pre teba je ideálny vek na bývanie až po 35. Chceš si najskôr urobiť školu, zamestnať sa, mať výbornú kariéru, našetriť si peniaze a až potom ti zostane čas na vzťah a spoločné bývanie. Si mladá len raz, preto sa nemusíš nikam ponáhľať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy