Unsplash/Alina Strong

Raz príde muž, ktorý ťa bude milovať, no dovtedy musíš spoznať takých, ktorí ti zlomia srdce. Bez toho to nejde.

Raz príde človek, ktorý za teba položí život a bude o teba bojovať každú sekundu dňa, no dovtedy musíš spoznať chlapov, ktorí takí nebudú. Musíš spoznať sebeckých, občas narcistických, niekedy chladných, nepríjemných a neskôr aj drzých. Bez nich by si si nevážila toho, ktorý príde po nich.

Raz príde muž, ktorý ti bude vyznávať lásku každý deň, no dovtedy budeš s partnerom, ktorý ani nebude vedieť, že má vzťah. Budeš pre neho ako duch, dobrá mu budeš iba do postele. Nebude ťa počúvať, odpovedať ti alebo sa o teba zaujímať, bude chcieť len tvoje telo.

Raz príde muž, ktorý ti dá celé svoje srdce, no dovtedy stretneš aj takého, ktorý ti nikdy nebude patriť. Bude to chlap, ktorý sa nevyliečil z rozchodu a svoju bývalú priateľku ešte stále miluje. Ten nebude pre teba, no musíš ho stretnúť, aby si vedela, čo láska je a čo nie je.

Raz príde TEN, s ktorým bude všetko jednoduché a jasné, no dovtedy budeš s mužom, ktorý sa rád háda a vyvoláva konflikty. Každý týždeň budeš vo vzťahu zažívať hádky, nedorozumenia a taniere budú len tak lietať. Nebudeš vedieť prečo, no časom to pochopíš – aby si vedela rozlíšiť lásku od pobláznenia.

Raz príde človek, ktorý ťa bude milovať úprimne, z hĺbky svojho srdca, nikomu ťa nebude chcieť dať a bude s tebou po zvyšok života. No dovtedy budeš musieť spoznať veľa chlapov, ktorí ti ukážu, ako láska nemá vyzerať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating