Pár pri strome

Ako zbaliť chlapa? Tak túto otázku si kladie množstvo z nás. Žien, ktoré túžia po vzťahu, aj keď iba nezáväznom, ale aj tie, ktoré sa platonicky zamilovali do muža, ktorý im však sympatie neopätuje. Existujú zaručené metódy na to, ako v ňom vzbudiť záujem? Čítaj, uč sa, a hurá flirtovať!

4 triky, ako zbaliť chlapa

Zahraj to na náhodu

Prvý tip funguje v prípade, že ho sleduješ už dlhšie, no stále sa poznáte len z videnia či veľmi málo. Ak to chceš na neho vybaliť, trochu divadielka predsa nikoho nezabije. Náhodne vrazenie do seba v obchode, cestovanie tou istou linkou autobusu či „osudové“ stretnutia na miestach, kam často chodí.

Buď odvážna a nenápadne sa mu ukazuj na očiach. Čím viac ťa bude vídať, tým viac bude na teba myslieť. Je to jednoduchá psychológia. Proste sa mu pomaly dostaneš do hlavy.

Žena s mobilom sa usmieva
zdroj: Pexels/Andrea Piacquadio

Buď sama sebou

Ak už máš tu česť s ním aj konverzovať, nezabudni na zlaté pravidlo – byť sama sebou. Nie je nič horšie, ako sa pretvarovať a hrať na niekoho, kým nie si. Okrem toho, nikdy nevieš, či ho práve týmto správaním neodradíš.

Možno má rád ženy, ktoré rady čítajú knihy, a ty sa pred ním hráš na zábavnú párty babu, aj keď tie knihy k tebe sedia viac. Okrem toho, nič nezbližuje dvoch ľudí viac ako úprimnosť.

A nezabúdaj, pretvarovaním ho možno síce zbalíš, ale ak je tvoj cieľ si ho pri sebe aj udržať, raz vyjde na povrch tvoje pravé ja. A to je snáď to, do ktorého chceš, aby sa skutočne zamiloval.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating