Existuje mnoho tipov a trikov ako sa zapáčiť. No skúšala si zapôsobiť na ľudí podľa toho, aké majú znamenie a čo to znamenie o nich prezrádza?

BARAN

Pri baranovi je to v podstate jednoduché. Buď sebavedomá, iniciatívna a hlavne nápaditá. Baran nie vždy pochopí tvoje náznaky, preto musíš byť priama. Má rád ľudí, ktorí vedia, čo chcú a keď to vedia aj nahlas a priamo povedať.

BÝK

Buď bláznivá a hravá, nechaj ho cítiť sa v tvojej prítomnosti pohodlne a sebavedomo. Neboj sa byť pri býkovi sama sebou! Býk obdivuje ľudí, ktorí sa neboja, čo si o ňom ostatní myslia a ide si za svojim.

BLÍŽENCI

Na blížencov musíš ísť pomaly. Aspoň s tými emocionálnymi vecami. Ukáž, že si ochotná venovať čas ich zoznámeniu. Trpezlivosť je pri znamení blíženci kľúčová, môžu sa, ale nemusia sa ihneď otvoriť. Nechaj ich zvoliť tempo a unášaj sa v ňom.

RAK

Rak ti dá očividne najavo, že sa o teba zaujíma. Je na tebe, ako na to zareaguješ. Nerád sa cíti odmietnutý a nerád je v situácii, keď nevie, na čom je. Preto buď k nemu vždy priama a úprimná. Svoje srdce ti položí okamžite na dlaň, tak to nezneuži, nenaťahuj ho a dlho sa nerozhoduj ako a čo ďalej.

LEV

Musíš byť pripravená na všetko a za všetko aj buď. Človek v znamení lev je vášnivý, bláznivý a miluje život. Chce mať pri sebe niekoho, koho bude bláznivo milovať a s kým sa bude vedieť perfektne zabaviť a žiť život naplno. Preto buď nápaditá, energická a nadšená pre všetko, čo lev navrhne.

PANNA

Buď svoja. Pre pannu nie je nič atraktívnejšie ako človek, ktorý dokáže bojovať sám za seba a vždy ostane sám sebou. Človek v znamení panny sa často tvári, že nepotrebuje nikoho, no opak je pravdou. Potrebuje niekoho, kto mu umožní zachovať si vlastnú nezávislosť a pokiaľ mu to umožníš, máš u neho vyhraté.

VÁHY

Váhy potrebujú vedľa seba milujúceho a úprimného človeka. Buď pripravená byť empatická, počúvať a pomáhať. Je veľmi dôležité, aby si pre človeka v znamení váhy bola osobou, ktorej môže na 100 % dôverovať. Preto buď ochotná mať otvorené srdce v každom prípade.

ŠKORPIÓN

Škorpión miluje počúvať to, čo nadchne tvoju dušu, čo tvoje srdce miluje. Ukáž vášeň pre niečo, len nebuď nudná a lenivá, to ho veľmi odrádza. Buď naopak energická a navrhuj podnikať nové veci, ktoré vás budú obidvoch baviť a zaujímať. Pre škorpióna je dôležité, aby so svojou druhou polovičkou zdieľal spoločné záujmy.

STRELEC

Rozosmej ho a je tvoj. Humor je kľúčový. Nemá rád, keď niekto berie život až príliš vážne a žije podľa pravidiel. Musí mať svoju voľnosť a pokiaľ mu ju povolíš, získaš si jeho srdce. Maj svoje vlastné názory, buď ochotná prejaviť svoju vlastnú individualitu a buď v jeho prítomnosti uvoľnená a svoja.

KOZOROŽEC

Neboj sa, ak sa ti najskôr zdá kozorožec trochu vzdialený a bezcitný. Potrebuje vidieť, že o neho máš naozajstný záujem a musí si tým byť na 100 % istý. Ukáž mu, že ho chceš, venuj mu plnú pozornosť a vždy hovor úprimne a isto. Pre kozorožca je dôvera najdôležitejšia, preto trošku trvá, kým si ju vybuduješ. Buď trpezlivá, pretože v tomto prípade trpezlivosť ruže prináša.

VODNÁR

Nemá rád niekoho, kto je príliš vážny. Chce byť zábavný a chce sa stať tvojim najlepším priateľom predtým, než z toho vznikne niečo viac. Buď vášnivá, energická a úprimná. Flirtuj, ale nie prirýchlo a príliš okato a často. Nechaj mu svoj priestor a čas, aby mohlo z toho neskôr vzniknúť niečo vážnejšie. Pre neho je dôležité stať sa najprv priateľom, ktorému bude môcť dôverovať.

RYBY

Ryby milujú dlhé a zmysluplné rozhovory, ktoré trvajú až do rána. Je pre nich veľmi dôležité, aby mali pocit, že ich chápete ako nikto iný. Potrebujú mať v tebe dôveru a istotu. Vedia byť bláznivé, no zároveň veľmi citlivé, preto buď tou, s ktorou budú srandovať a blázniť sa, ale buď aj tá, ku ktorej sa môžu prísť porozprávať o tom, čo ich trápi.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.