Instagram/mitjux

Určite sa to stalo aj tebe, že sa ti niekto posmieval, ty si sa cítila trápne a zrejme sa ťa nik nezastal. Je to blbý pocit a najhoršie na tom celom je, že všetci, ktorí to videli, len nečinne stáli a pozerali sa na to, no nič neurobili.

Prečo niekto také niečo vôbec dokáže? To je dosť dobrá otázka. Veľa to napovie o charaktere daného človeka. Našťastie existuje aj druhá skupina, ktorá naopak, nech sa deje čo chce, bude brániť spravodlivosť a všetkému, čo by sa diať nemalo, sa odvážne postaví. 

A o znameniach, ktoré ti nižšie spomenieme, to platí dvojnásobne. Hviezdy ich „šermovali“ za ochrancov tých, ktorí to potrebujú.

Panna

Pokiaľ vidí, že sa niekomu ubližuje a neprávom, či ho pozná alebo nie, proste sa ho zastane. A nedá si pokoj, kým naozaj bitku nevyhrá. Panna totižto patrí medzi znamenia, ktoré nenávidia nespravodlivosť, ubližovanie a hádky.

A nebodaj, ak si jej kamarátka, tak to si za vodou. Vždy ťa bude brániť a ochraňovať. Vtedy sa z Panny stane levica, ktorá si chráni svojich blízkych zubami nechtami. Pri tomto znamení nemusíš mať strach.

Rak

Kamaráti Raka, vy ste ale vyhrali. Lepšieho priateľa ste si ani nemohli vybrať. Nikdy nenechá v štichu svojich milovaných, dokonca ani cudzích, ktorí to potrebujú. Vždy sa postaví na stranu spravodlivosti.

Najkrajšie na Rakovi je, že sa bude hádať aj do nemoty, pokiaľ to jeho kamarát potrebuje. Je to taký ochranca. Je veľmi odvážny a veru, skoro z ničoho nemá strach. A taktiež rád pomáha ukázať lepší smer.

Škorpión

Do tejto tretice rozhodne patrí aj Škorpión. Ak si ešte nemala česť stretnúť ho, tak ti môžeme len napísať, je to veľká škoda. Obdivuhodné na ňom je, že to nie je žiadna trasorítka. Keď to niekto potrebuje, postaví sa za neho.

A čo lepšie, aj keď niekoho nemá veľmi v láske, pokiaľ vidí, že sa do dotyčnej osoby púšťa neprávom, proste sa ozve a bráni. Nie je to veľmi časté, o to viac by sa patrilo vážiť si to.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy