Vianočná nálada

U niekoho začína vianočná nálada hneď 1. decembra, prípadne s príchodom prvej adventnej nedele. U iných zase prichádza oneskorene len pár dní pred samotnými sviatkami. Aby si si tento rok stihla užiť čo najviac adventnej atmosféry, máme pre teba riešenie.

Ako si najlepšie navodiť tú správnu atmosféru než vianočnými skladbami? Nezaobídeme sa bez nich ani jeden rok. Kým niekto si ich pospevuje celý december, iným idú poriadne na nervy. Je to len o uhle pohľadu a o tom, čomu podľahneš.

Povedz si, že tento rok si Vianoce užiješ, nech sa bude diať čokoľvek. Ak potrebuješ trochu postrčiť, práve koledy a vianočná hudba sú na to stvorené.

O mesiac sú Vianoce
zdroj: Pexels/Anna Shvets

Vybrali sme pre teba tri playlisty, ktoré si môžeš púšťať dookola. Obsahujú totiž tie najznámejšie slovenské, české a zahraničné piesne, bez ktorých by to nebolo ono. Možno dokonca natrafíš aj na také, ktoré si doteraz nepoznala.

Vianočná nálada vďaka obľúbeným skladbám

Nechýbajú tu klasiky ako All I Want for Christmas Is You od Mariah Carey, Last Christmas od Wham! alebo Let It Snow od Deana Martina. Okrem toho tu ale nájdeš aj novšie hity ako Santa Tell Me od Ariany Grande či Merry Christmas od Eda Sheerana a Eltona Johna.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife