Baran:

Rob viac dobrodružných a impulzívnych vecí, aby si na lásku nemyslela tak často. Mysli na to, ako pôjdeš liezť po skalách, ako pôjdeš skákať z padáku a privedie ťa to na iné myšlienky.

Býk: 

Obklob sa priateľmi a rodinou, pri ktorých sa cítiš bezpečne a stabilne. A rozmaznávaj sa – bublinkový kúpeľ, dobrá kniha, kvalitné a zdravé jedlá atď …

Blíženci: 

Musíš ísť von s priateľmi, aj keď sa na to necítiš, pretože vieš, že toto je ten čas, ktorý by si mala tráviť s priateľmi. Je to jediný spôsob, ktorý ťa prinúti smiať sa.

Rak: 

Ihneď si vymaž z telefónu kontakt na tvojho ex a vymaž si aj všetky fotky z mobilu.  Zmaž a zahoď akýkoľvek náznak toho, že ste boli spolu. Tráv viac času medzi ľuďmi, ktorí ťa majú radi.

zdroj: unsplash.com

Lev: 

Hľadaj niečo, čo ti vráti späť kontrolu – cvič, pracuj, žiadaj o niečo nové, uprac si svoju izbu. Rob v podstate všetko, čo ti dáva pocit úspechu v živote.

Panna: 

Preorganizuj všetko v tvojom živote, nie preto, že to už nebolo v poriadku, ale preto, že táto situácia si to priam vyžaduje. Prináša ti to pokoj a relaxáciu do života.

Váhy: 

Začni flirtovať s každou osobou, ktorú stretneš a ktorá ťa vždy aspoň mierne priťahuje. Pretože aj krátkodobé uspokojenie u teba môže viesť k vyliečeniu z rozchodu.

Škorpión:

Odstráň všetky stopy a všetky kontakty tej osoby z tvojho života, pretože ak by si vedela, že si  začal s niekým iným, žiarlivosť ťa môže ešte viac dostať do depresie.

zdroj: pexels.com

Strelec: 

Zajednaj si čo najviac výletov, pracovných povinností a sociálnych večierkov len preto, aby si bola zaneprázdnená a nemyslela na to. Pretože keď si sama, až príliš živo sa k tomu vraciaš.

Kozorožec:

Urob z každej sitáciu tú najlepšu, čo vyhovuje len tebe. Smej sa na trapasoch, preháňaj, hovor na hlas a vyžaruj pozitívnu energiu. Ľahko sa to hovorí, no naozaj ťa to dokáže preniesť cez zlé veci.

Vodnár:

Rozprávaj sa. S každým, s priateľmi, s rodinou, so súrodencami, s kolegami .. Nechaj si poradiť a dôveruj im. Rozhovor je pre teba jediná terapia, ktorá môže byť čo najúčinnejšia.

Ryby:

Nájdi si svoj obľúbený seriál alebo reality show a sleduj ju. Schovaj sa pod deku, urob si čaj a stráv v posteli s notebookom toľko času, koľko budeš potrebovať.

Zdroj: thoughtcatalog.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.