weheartit.com

Ktorá z nás je kamoška s diétami? Každá bojujeme so svojimi kilami, a keďže sa leto nezadržateľne blíži, máme isté mindráky, ktorých sa nevieme zbaviť. To, s čím máme problém celý ži­vot, je se­ba­láska a hlavne láska k svojmu telu. Ne­us­tále pre­ze­ra­nie sa v zrkadle a po­rov­ná­va­nie nám na se­ba­ve­domí ne­pri­dáva. Roz­tra­sené stehná, väč­šie bruško či telo, ktoré sa nám nezdá do­sta­točne pevné. Tieto min­dráky nás spre­vá­dzajú celý ži­vot a je­di­ným rie­še­ním je zmena stra­vo­va­cích ná­vy­kov.

Naše dievčatá sa odhodlali skúsit 90 dňovú výzvu MY HAPPY nuMe. Počas nej sa dámy riadili tréningom osobnej trénerky, výživovej poradkyne a dodržiavali výživový plán s produktami nuMe. nuMe predstavuje nízkokalorickú diétnu stravu s kolagénom vy­vi­nutú le­kármi, vý­ži­vo­vými po­rad­cami a osob­nými tré­nermi.

Dievčatá oceňujú, že počas premeny nehladovali, boli plné energie a taktiež sa naučili zdravo
stravovať a dodržiavať pravidelný pitný režim. nuMe diétna strava im natoľko chutila, že
aj keď premena skončila, naďalej budú produkty nuMe využívať.

Pomocou nuMe diétnej stravy s kolagénom sa dá schudnúť rýchlo, účinne a zdravo. Chceš aj ty byť do leta fit? Využi čas a začni s nuMe už dnes. Výhodou stravovania s nuMe je pravidelný prísun jedla s menšími porciami, ktoré majú presné kalorické hodnoty. Produkty obsahujú všetky potrebné vitamíny, minerály, vlákninu a bielkoviny, ktoré naše telo potrebuje na správne fungovanie – preto budeš mať dostatok energie počas chudnutia. Benefitom stravovania s nuMe je kolagén na zlepšenie stavu pokožky, vlasov, nechtov a kĺbov. nuMe balenie je vhodné na cestovanie a hlavne na blížiace sa letné dovolenky. Rýchla a jednoduchá príprava ti ušetrí čas a ty si môžeš užívať dovolenku naplno.

Aďka, Lucka a Maťka majú po troch mesiacoch viditeľné výsledky a my sa tešíme spolu s dievčatami. Maťka a Aďka schudli dve konfekčné veľkosti. U Lucky nastal problém so sebadisciplínou a preto išli kilá dole pomalšie. Je dôležité nastaviť si myseľ, určiť si cieľ – ísť za ním a vydržať.


Zmeň aj ty svoj ži­vot s nuMe, nájdi si čas pre seba a buď ZDRAVÁ, ŠŤASTNÁ, SPO­KOJNÁ A SE­BA­VE­DOMÁ. Uľahčíme ti to lákavou akciou 1+1. Pri kúpe 1-týždňového diétneho balíčka dostaneš druhý 1-týždňový diétny balíček ZADARMO a zbav sa 5 kíl.

Ak si odvážna a chceš sa nadobro rozlúčiť s prebytočnými kilami, prihlás sa do 30 dňovej výzvy a zaži premenu na vlastnom tele.

Článok vznikol v spolupráci s nuMe

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieFitness