Milovanie

To, že to niekomu funguje vo vzťahu, no škrípe v posteli, nie je ničím nezvyčajným. Milovanie patrí k láske a preto by tam mala byť iskra i súhra, aby to negatívne neovplyvnilo a nepokazilo aj život mimo spálne. Niekedy sú to problémy väčšie, ktoré si vyžadujú špeciálny prístup, no niekedy len treba oprášiť chute a spomenúť si, aké to je, nechať sa uniesť vášňou.

Práve tú najlepšie vrátite do vzťahu tak, že do svojej intímnej chvíle zapojíte vašu fantáziu a otvoríte dvere novým možnostiam, ktoré budú pre vás tým správnym palivom. Lenže, ako prísť na to, čo pomôže oživiť vaše túžby a predstavy?

„Zablúďte“ do inej kategórie

Ak potrebujete zistiť, aké nové polohy sa dajú vyskúšať či sa trocha navnadiť, potom sa nemusíte hanbiť pozrieť (aj spoločne) filmy pre dospelých. No klasika muž-žena v posteli a polohy, ktoré sa dookola opakujú, to nie je nič, čo váš môže inšpirovať.

Nebojte sa preto pozrieť aj do iných kategórií, v ktorých možno nájdete niečo, čo by ste boli ochotní vyskúšať. Rôzne hry či hračky, ktoré uvidíte, môžu byť niečo, čo vám prinesie to správne nakopnutie.

Pomôžte si úlohami

Niekedy možno ani sami neviete, čo by sa vám mohlo páčiť, kým to nevyskúšate. No skúsiť všetko, to by trvalo dlho, však? Pomôcť vám s tým môžu ale úlohy vo forme hier.

Napríklad, na papieriky si napíšete jednotlivo názvy rôznych polôh, ktoré ste ešte nerobili, výzvy, ako napríklad milovanie v aute či čokoľvek iné, čo by vám tie chvíle mohli ochutiť (pokojne napíšte aj „šľahačka do spálne“). Papieriky hoďte do krabičky a vždy, keď na to pôjdete, vytiahnite si jeden a splňte danú úlohu.

Ak sa tam hanbíte niečo napísať alebo vám chýba fantázia aj tu, pokojne si niečo vygooglite a hry pre páry nájdete aj v obchodoch. Už si k nim len naliať pohár vína a pôjde vám to bez stresu.

Nechajte milovanie na vaše zmysly

Ak potrebujete poštekliť fantáziu, aby vám v hlave nastal ohňostroj, ktorý to rozpáli, zavrite oči. Dajte si cez ne pásku a milujte sa bez toho, aby ste sa dívali okolo seba. Budete tak musieť zapojiť iné zmysly a vnímať dotyky o čosi intenzívnejšie. Zároveň si v tej tme môžete predstavovať čokoľvek (alebo kohokoľvek, je to povolené).

Inokedy si so sebou vezmite čokoládu, jedlý masážny olej, voňavé sviečky, hocičo, čo bude pôsobiť aj na vaše iné chúťky a navodí to vo vás úplne iný vibe, než keď sa milujete, takpovediac, obyčajne.

Ak si užívaš vyvrcholenie vo väčšine prípadov (alebo vždy), vedz, že patríš k tým šťastnejším ženám. Niektoré, žiaľ, takéto šťastie nemajú a vrchol vo svojom živote nedosiahnu vôbec. Psychologička nám prezradila, že to platí približne na tretinu všetkých z nás. A to je poriadne vysoké a zároveň smutné číslo. Prečo niektoré ženy nedosiahnu vyvrcholenie a ako ho ľahšie dosiahnuť? V našom nedávnom článku nájdeš všetky odpovede.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating