Viac vzrušenia vo vzťahu

Klasika nemusí byť vždy len zlá a nudná. Ak sa budeš poriadne snažiť, dá sa vylepšiť a posunúť tak obyčajnú polohu „žena dole, muž hore“ na vyšší level rozkoše. Určite by si chcela so svojou polovičkou zažiť trochu viac vzrušenia než obvykle.

Vyskúšaj tieto obmeny a uvidíš, že tvoj partner bude potešený.

S vankúšom pod zadkom

Toto vylepšenie asi poznáš, no nikdy nie je na škodu zopakovať si ho. Podlož svoj zadok vankúšom a tak dopraj partnerovi to, aby mohol do teba hlbšie vniknúť. Týmto spôsobom mu zabezpečíš lepší a intenzívnejší pocit, ktorý si koniec koncov užijete obaja.

Jedna noha pokrčená

Ľahni si na posteľ, jednu nohu maj dole pri partnerovej, no tú druhú ohni v kolene najviac ako môžeš. Pokojne si ju vylož na priateľove rameno – bude mať k tebe ľahší prístup a svojou „akciou“ ho prekvapíš. Rozhodne ho takto budeš cítiť vnútri silnejšie.

Pravidelné milovanie
zdroj: Unsplash/kevin laminto

Opačná klasika

Pretoč sa na partnera a maj celý s*x pod kontrolou ty. Avšak, pozor, pri tejto polohe by si nemala byť vystretá, mala by si na partnerovi ležať a hýbať iba dolnou polovicou tela. Môžeš sa zaprieť na rukách alebo lakťoch, pretože ti to zabezpečí bližší a intímnejší kontakt s mužom. Viac vzrušenia zaručené.

Klzké telo

Ak chceš svojho partnera prekvapiť ešte viac, natri svoje brucho alebo stehno (či inú časť) gélom, ktorý je klzký. Vďaka nemu sa s priateľom o seba nebudete lepiť, ale pohyby medzi vami to zrýchli. Aj keď to môže byť spočiatku komplikované, skúšaním sa zlepšíte a nakoniec si to takto budete užívať veľmi často.

Poloha do X

Ľahni si na posteľ a končatiny sa snaž roztiahnuť do X. To zabezpečí partnerovi lepšiu cestu do tvojho vnútra. Partner by mal mať umiestnené nohy do X tiež, pretože ťa v tom nemôže nechať samú. Túto polohu môžete využiť aj na kuchynskom stole, no tu by mal partner stáť a len ty by si mala byť v pozícii do X.

Niekedy sa môžeš vo vzťahu dostať do situácie, kedy tvoj partner myslí hlavne na svoje uspokojenie a na tvoje zabúda. Čo v takom prípade robiť? Odpoveď nájdeš v našom nedávnom článku.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating