Rozchod

Poznáš ten pocit, keď sa pozrieš na nejaký pár a je ti jasné, že tým dvom to jednoducho nevydrží? Nemáme rady predsudky a nežijeme cudzie životy, takže nemôžeme chápať, čo dvoch ľudí k sebe priťahuje. Nebudeme sa však tváriť, že všetky „lásky“ okolo nás sa nám zdajú idylické. Rozchod k vzťahom jednoducho patrí.

Pravdou však je, že niektoré výstražné znamenia sú jednoducho neprehliadnuteľné.

Žijú v iných svetoch

Hovorí sa, že protiklady sa priťahujú, no ak ide o pár, ktorý žije naozaj odlišne, málokedy to môže mať skutočnú budúcnosť. Môžu sa snažiť žiť spolu, učiť sa jeden od druhého, no keď príde k zásadným veciam, nikto rozumný nezmení svoje myslenie, hodnoty či štýl života iba preto, aby bol ten druhý spokojný.

Ak je ona raz mestské dievča, ktoré chce žiť v paneláku a venovať sa zábavným víkendom, on, veľký milovník prírody a pokoja, ju nepresvedčí zmeniť svoje vízie o budúcnosti.

Nie sú jeden tím

Jedným zo znakov, pri ktorom si povieš „tí dvaja sa našli“ je fakt, že sa vzájomne dopĺňajú pri komunikácii či činnostiach. Keď máš však oproti sebe dvojicu, ktorá akoby nehrá za jeden tím, potom môže byť očividné, že tieto malé vonkajšie nezhody sa môžu pretaviť aj do veľkých súkromných prekážok.

Ak si nevedia dopĺňať vzájomne slová, nechápu, o čom ten druhý hovorí, tvária sa pri diskusii zmätene či pri rôznych úlohách nervózne, lebo im to ako dvojici nejde, je to jasné.

Pohľady a dotyky

Niekedy nepotrebuješ počuť žiadne slová na to, aby ťa niekto o láske presvedčil. Oči človeka, jeho úsmev, dotyky s partnerom. To všetko hovorí za neho. Nie každý svoje city prejavuje aj verejne, no úplný odstup si od milovaného človeka bude udržiavať málokto. Láska nás ovláda podvedome.

Ak medzi nimi nelietajú iskry alebo aspoň malé iskričky, nebudú dlho predstierať, že je všetko OK. 

Pamätaj však, že každý vzťah sa dá zachrániť, ak sa o to snažia obaja. Je to však predovšetkým o dôvere, o ktorej si môžeš prečítať v našom staršom článku. Dá sa vybudovať a pomocou týchto 4 overených trikov to hravo zvládnete. 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating