Unsplash/Alina Strong

Priznaj sa, už si si niekedy položila otázku, kde našli ostatné ženy dobrých mužov, keď ty stále natrafíš na odstrašujúce prípady? Máš pocit, že v dnešnej dobe sa už vlastne ani normálny chlap ani nedá uloviť? Keď stretneš dokonalého muža, zistíš, že on už svoju polovičku má, ďalší sa líči lepšie ako ty, potom sú tu karieristi, namyslení narcisti, … nie že by si proti nim niečo mala, len sa medzi nimi akosi strácajú tí, o ktorých by si mala vážny záujem.

Mamičkin maznáčik, pán držgroš, lenivý domased, pán agresívny, … už ani nevieš vymenovať, aký dlhý zoznam nesprávnych mužov si vo svojom živote stretla. Začínaš prepadať panike, či nie si náhodou zakliata, pretože to snáď už ani nie je možné, aby si nespoznala niekoho… jednoducho normálneho. Obyčajného muža, ktorý by bol pre teba pán dokonalý.

Veď nemáš veľké požiadavky, či? Hľadáš si na tomto svete niekoho, kto by ti bol priateľom, s kým by si sa mohla úprimne rozprávať, zabávať, zdieľať s ním svoje koníčky, … proste byť spokojná bez žiadnych výstredností, ktoré ti vo vzťahu žerú energiu.

Ale, kde ho nájsť? Na online zoznamkách musíš prejsť desiatkami bláznivých rande, kým stretneš niekoho, kto vyzerá nádejne, no po pár stretkách je prvotné nadšenie fuč. A navyše, nedávno si videla Podvodníka z Tinderu, takže… radšej si za osobné zoznámenia. A tu je druhý problém. Muži v tvojom okolí sú už väčšinou zadaní, ak nie aj ženatí a s deťmi.

Všetky ženy si snáď uchmatli tých dobrých a ty už len musíš hľadať medzi tými, ktorí zrejme majú nejaké tajné negatíva, kvôli ktorým sú taktiež slobodní. Na chodenie do barov sa už cítiš stará a ani odvahu flirtovať len tak v meste už nemáš takú, ako keď si mala 20 rokov. Je to stále ťažšie a ťažšie. Tak ako HO máš nájsť???

Nuž, zrejme tušíš, že jediné, čo ti ostáva, je konečne sa na to vykašľať. Nebuď zúfalá, pre každého sa raz nájde niekto výnimočný, niekto, o kom po celý život sníval. A teda aj ten tvoj muž snov tu niekde je, a bude to ten správny muž pre teba. Lenže, zatiaľ ešte neprišiel ten správny čas na to, aby sa vaše cesty stretli. Ale ver, že raz sa pretnúť musia.

A možno len stačí, aby si otvorila oči, zabudla na prehnané nároky a zistila, že tu vždy bol blízko teba, len si mu nechcela dať šancu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating