Pexels/Daria Shevtsova

Buďme k sebe úprimné. Šťastný vzťah plný romantiky, to je často iba vo filmoch. Realita vie byť oveľa viac krutá. Chlap nie je vždy iba gentleman, občas ti zlomí srdce. Niekedy aj psychiku, za čo môže jeho (ne)správanie sa vo vzťahu. Pozor by si si mala dať najmä na mužov v týchto 3 znameniach. Vieš prečo?

Kozorožec

Chlap narodený v tomto znamení je vyspelý, ctižiadostivý a prísny. Ľudí si drží od tela a vie byť k nim naozaj krutý. Jeho problém vo vzťahu je práve ten, že rád s partnerkou manipuluje. Dokáže si jej rozum obmotať okolo prsta tak, aby mu vo všetkom vyhovela.

Dokonca ju sladkými rečami presvedčí aj na ďalšiu šancu, keď jej bol neverný. Totiž, Kozorožec je známy sukničkár. Navyše rád mudruje (pretože všetko vie najlepšie), je kritický a je dosť panovačný. Pri Kozorožcovi budeš potrebovať veľa trpezlivosti a nervov.

Škorpión

Muž v znamení Škorpióna pôsobí na ľudí tajomne a chladne. On si k telu len tak niekoho nepustí. Je to človek záhadný, no veľmi vášnivý. Jeho partnerka to s ním bude mať ťažké, pretože je známy ako obrovský žiarlivec. Ak má podozrenie (a on si už nejaké nájde) dokáže vyrobiť nepríjemné scény. Dokonca sa nehanbí svoju partnerku sledovať a kontrolovať jej mobil.

Všetok čas chce tráviť s ňou, takže ich spoločenský život bude na bode mrazu. Je ťažké dostať z neho von myšlienky a pocity, pretože má problém vyjadriť sa.

Baran

Chlap narodený v tomto znamení je veľmi tvrdohlavý, cieľavedomý a bojovný. Veľký vplyv vo vzťahu na neho má práve jeho aktuálna nálada. Čiže nikdy nevieš, ako bude reagovať na danú situáciu. Okrem toho, ľahko sa nechá vytočiť a má sklony k agresivite.

To je dôvod, prečo sú muži v tomto znamení často tí, ktorí dvihnú na ženu ruku, aj keď vo svojom vnútri nie sú zlí. Nahromadený adrenalín či nervy mu však zatemnia myseľ.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy