unsplash.com

Keď stretneš muža, ktorý ti naozaj zavolá, nenechaj ho len tak. Nenechaj ho odísť, ak nedovolí, aby ste šli spať nahnevaní a ostane hore pre to, aby ste to vyriešili. A nenechaj ho, ak šoféruje hodiny, len aby s tebou strávil chvíľu času.

Nenechaj muža, ktorý ťa prekvapí len tak, pretože ťa chce vidieť šťastnú a nečaká nič naspäť. Takého, čo ti otvorí dvere, vyzlečie kabát a posunie stoličku. Vždy zaplatí účet a dokazuje, že gentlemanstvo ešte nevymrelo. Má rád svoju sestru a úctivo rozpráva o svojej matke. Pripomína ti, aká si krásna.

Keď stretneš muža, ktorý vždy stojí pri tebe, váž si ho. Nenechaj ho len tak ísť, ak rozpráva o vašej budúcnosti, ak ti dokazuje, že pre neho veľa znamenáš, a keď sa ťa nehanbí držať za ruku. Ak je to človek, ktorý ťa nikdy nesklamal, človek, na ktorého neustále myslíš a rada sa s ním rozprávaš. Chýba ti ešte skôr, ako odišiel.

Je to ten pravý, keď čaká, aby sa ubezpečil, že si došla v poriadku domov. Keď ťa chráni pred ľuďmi, ktorí ti chcú ublížiť. Nehrá s tebou žiadne hry a je verný. Nebojí sa nahlas povedať, že ťa miluje. Vždy dodrží svoje slovo a je úprimný. Rešpektuje ťa, a aj keď nenávidí klišé, poteší ťa kvetmi.

Nenechaj odísť muža, ktorý z teba robí lepšieho človeka. Pretože takých ľudí je málo, a máš šťastie, že si takého stretla. On ťa naučí, že láska nie je hra. Ukáže ti dobro. Uvedom si jeho hodnotu, pretože dobrí ľudia nie sú tí, ktorí sa potrebujú zmeniť. Čo treba zmeniť je naše uznanie smerom k nim. Pretože tak, ako každá žena si zaslúži dobrého muža, tak aj dobrý muž si zaslúži ženu, ktorá si ho bude vážiť. Tak ho nenechaj odísť. Pretože to budeš raz ľutovať.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating