pexels.com

Zamilovala som sa do teba a už to tak je, prišlo to nečakane. Dlho som čakala na lásku, ktorá by mi bola opätovaná a zrazu si prišiel ty. Si ten, čo mi dáva presne to, čo potrebujem a čo som tak dlho hľadala. Život je ako šálka čaju, celé je to o tom, ako si ho pripravíš.

zdroj: unsplash.com

Neplánovala som sa zaľúbiť, jednoducho to prišlo. Zaľúbila som sa do teba pre to, aký si, pre tie drobné radosti, ktoré mi dávaš, zaľúbila som sa do tvojej duše, nie pre to ako vyzeráš, zaľúbila som sa do teba, pretože už máš niečo za sebou, pretože vieš oceniť aj maličkosti, zaľúbila som sa do teba, pretože prekvapuješ ma každým dňom, pretože keď ťa vidím ako mi ráno chystáš kávu, nedá sa nezaľúbiť. Pretože mi je dobre v tvojom objatí, pretože milujem pri tebe zaspávať, aj keď mi chrápeš do ucha, milujem sa pri tebe zobúdzať. Pretože mi pohľadom vieš odpovedať na moje otázky, pretože si rozumieme aj bez slov, pretože SI.

Chcem ťa takého aký si, nikdy ťa nechcem iného, pretože to už by si nebol ty.Existuje posvätné miesto, ktoré sa nazýva dušou a v nej je všetko, na čom záleží.

Obaja sme možno v živote niečo stratili, ale za to všetko, čo sme stratili, sme niečo získali na oplátku. Obaja oceňujeme, to čo máme. Pri tebe mám pocit, že som našla to, čo som hľadala, pri tebe mám pocit, že dostávam všetko, čo mi nebolo dopriate. Pri tebe mám pocit, že sme spolu dokonalý celok, pri tebe mám pocit, že svet je hneď krajší a že nič viac nepotrebujem. Pri tebe mám pocit, že to môže vyjsť.

zdroj: unsplash.com

Vraví sa, že krása, ktorú vidíš v iných je odrazom tvojej. A ja v tebe vidím všetko dobré a krásne, nič mi pri tebe nevadí, pretože ťa beriem takého, aký si a so všetkým. Viem, že prídu aj „búrky“, no napriek tomu viem, že tie „búrky“ prekonáme. Prečo? Pretože to chceme obaja. Uisti ma, že je to tak… Dokazuj mi každým dňom ako ma chceš a potrebuješ, pretože to potrebujem cítiť. Viem, že nechcem, aby to niekedy skončilo. Nie som dokonalá, ale ani nechcem byť, mám veľa chýb, ale moje srdce je skvelé a srdce je to, čo sa ráta.

Ja ťa nemilujem, pretože ťa potrebujem, ale potrebujem ťa, pretože ťa milujem.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating