Instagram/kulhanekmartin

Život sa im po šou poriadne zmenil. Nie len, že si niektorí súťažiaci našli na Love Islande naozaj lásku, ale stali za z nich známe tváre, ktoré sa teraz snažia využiť svoju šancu na výslní. Vďaka televízii si na Instagrame nazbierali slušné počty fanúšikov, čo im otvorilo aj nové možnosti v pracovnej oblasti. Víťazi Martin a Laura sa však rozhodli inak, ako ich priatelia z vily.

Obaja majú na svojej sociálnej sieti viac ako 100-tisíc fanúšikov, ktorí im tam pribudli raketovou rýchlosťou. Laura dokonca presiahla číslo 150-tisíc. O množstvo správ, pozdravov, komentárov a otázok tak nemajú núdzu. Na niektoré sa rozhodli odpovedať počas živého vysielania.

Priznali sa, prečo svoju popularitu nevyužívajú tak, ako ostatní, ale aj to, čo má Laura na sebe upravené, a kde budú tráviť Vianoce.

Množstvo followerov na Instagrame so sebou prináša aj ponuky na spolupráce, ktoré vedia byť pekne platené. Niektorí účastníci Love Islandu sa tak chytili príležitosti a už si vďaka tomu zarábajú. Nie len reklamy, ale v ponuke je dokonca aj vlastná kolekcia, napríklad ako u Gabriely a Petra, ktorí tvoria pár aj po šou. Fanúšikov víťazného páru tak zaujímalo, prečo si z mena nespravili biznis aj oni.

To, čo vidíme na profiloch druhých, to chodí aj nám, ale povedali sme si, že chceme byť autentickí a prijať spolupráce na veci, ktoré by sme aj reálne používali. Preto sme zatiaľ žiadne spolupráce nezobrali, ale chodia nám veľa. Nechceme však prijímať spolupráce so značkami, s ktorými nemáme skúsenosť. Len pre peniaze to robiť nechceme,“ zhodli sa na názore obaja.

Treba však podotknúť, že okrem lásky si zo súťaže odniesli aj 75-tisíc eur, takže o peniaze núdzu mať nebudú. Momentálne si chcú užívať spoločný čas, dokonca sa rozhodli aj pre spoločné Vianoce vo dvojici, aby nebolo jednej rodine ľúto, že tam niekto chýba.

No a ak ťa zaujímalo, či má Laura na sebe niečo upravené alebo je jej krása prirodzená, ani s touto odpoveďou nemala problém: „Mám urobené prsia a raz som si dala pichnúť hornú peru, lebo ju mám maličkú. Ale na perách mi to vidieť veľmi nie je.“

Odpovede na otázky si môžeš pozrieť na videu

Zdroj: Instagram/kulhanekmartin

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News