instagram/alwaysblakelively

Herečka Blake Lively si svoje súkromie poriadne stráži. Na sociálnych sieťach nie je aktívna tak, ako jej iné kolegyne, a najmä osobný život podľa nej na internet nepatrí. No tentokrát urobila výnimku a na Instagrame zverejnila súkromnú fotku plnú emócií.

33-ročná americká herečka, ktorú preslávil seriál Gossip Girl a vďaka nemu zahviezdila aj v mnohých filmoch, je vydatá za kolegu, Ryana Reynoldsa. Spolu majú 3 deti. Fotografie s členmi svojej rodiny nepridáva na sociálne siete takmer vôbec, no nedávne okolnosti ju prinútili spraviť výnimku.

Len pred pár dňami ju totiž vo veku 74 rokov navždy opustil milovaný otec, taktiež herec Ernie Lively. Týždeň po jeho smrti pridala na svoj príbeh staršiu fotku, na ktorej sa o neho opiera. Už len to, že zdieľala túto fotku plnú emócii nasvedčuje tomu, že to bol pre ňu nesmierne dôležitý človek, o čom chcela dať vedieť aj svetu.

Ernie bol v Hollywoode dlhé roky známe meno a so svojou dcérou si dokonca zahral aj vo filme Sesterstvo putovných nohavíc, kde stvárnil, ako inak, jej otca.

zdroj: instagram/blakelively

Blake s manželom Ryanom

Zdroj: instagram/blakelively

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHot News