Otvárať len na vlastné nebezpečenstvo…

V prvom prípade by asi bolo vhodné na začiatok umiestniť nejaké upozornenie, keďže pohľad, ktorý sa ti za pár chvíľ naskytne, nebude z tých najpríjemnejších. Takže tu to je, upozornenie. Preventívne pri tomto poste nejedz, teda minimálne ak nechceš riskovať, že tráviaci trakt zaradí spätný chod. A teraz môžeme ísť na to.

V poslednej dobe sa nám s budúcimi nevestami a ich prsteňovými problémami akoby vrece roztrhlo. Nedávno sme vám spomínali slečnu, ktorú frajer požiadal o ruku s prsteňom po babke. Povedať, že ním nebola práve dvakrát nadšená, sa dá považovať za veľmi mierne, dokonca aj my sami sme museli uznať, že bol ohyzdný. A dnes tu máme toto.

Autorka nasledujúcej fotografie nie je momentálne známa, no o to známejší je fakt, že sa tento skvost aktuálne skloňuje po celom internete. Najviac si zgustli internetové skupiny zaoberajúce sa kritizovaním príšerných manikúr a v jednej takej sme naň natrafili aj my. Súkromná facebooková skupina That’s It, I’m Nail Shaming je plná nechtových katastrof (na to tam predsa je) a aj napriek tomu sa tejto svojou hrôzou podarilo vyniknúť.

Je možné, že si práve kladieš otázku: Čo má skupina na ohováranie nechtov spoločné so snubným prsteňom nejakej náhodnej slečny? Tak si to poďme zodpovedať. Ale nie slovne, tých slov by bola škoda… stačí, ak si toľko spomínanú fotografiu pozrieš.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.