Túžiš po vernom frajerovi, ktorý pri tebe bude stáť celý život? Podľa portálu Thought Catalog sú to práve tieto znamenia. 

  1. Rak – chlapi v tomto znamení sú najviac rodinne založení. Ako náhle pre seba nájdu tú pravú, sú jej ochotní obetovať všetko. Nezvyknú podvádzať a rodina je pre nich najdôležitejšia. Preto ak snívaš o veľkom dome, s milujúcim manželom a skvelým otcom tvojich detí, rak je pre teba to pravé orechové.
  2. Lev – môže sa zdať, že muž lev chce ostať nezadaný večnosť, a to hlavne preto, že miluje byť stredobodom pozornosti, no radšej by bol keby mu celú tú pozornosť venovala jedna osoba. Taktiež chcú vytvoriť šťastnú rodinu a žiť vo veľkom dome, mať deti a šteniatko. Aj napriek ich modernému mysleniu, v láske uznávajú starú školu.
    zdroj: unsplash.com
  3. Kozorožec – preferujú byť single, a preto uzatvárajú svoje srdce na milión zámkov. Myslia si, že je to tak jednoduchšie. Keď sa však rozhodnú byť s tebou, veria, že to skutočne stojí za to a tak ti ostanú verní. Keď sa raz rozhodnú zaviazať, ostanú zaviazaný a nehrajú žiadne hry. Ak ak by si to z nejakého dôvodu rozmysleli, rovno ti o tom povedia, pretože nemajú radi lži.
  4. Vodnár – tento chlap ťa nepodvedie. Nevidí v tom totiž zmysel. Načo by mal skrývať sms, a iné správy, tajne sa niekde vykrádať a robiť veci poza tvoj chrbát keď má v skutočnosti mnoho zaujímavejší život. Jedna žena na jeho zdieľanie úplne postačí.
  5. Býk – dokážu sa na teba doslova zavesiť, a zvyknú mať problém s dôverou. Preto ťa môžu z času na čas podozrievať z nevery, a to aj napriek tomu, že nemajú najmenší dôvod. A v tomto smere je to s nimi vo vzťahu trochu náročnejšie, aj keď oni sami by ťa nepodviedli.
  6. Panna – nenávidia ak niekto podvádza- avšak občas sú to práve oni. Majú príliš veľké očakávania od partnera. Myslia si o sebe, že sú dokonalí a rovnakú ženu si k sebe aj hľadajú. Preto ak vo vzťahu nie sú šťastní a niekde narazia na inú ženu, ktorá by im spĺňala ich často nereálne predstavy , môže sa stať, že ťa vymenia ani nevieš ako.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.