Tak ako my ženy nemáme rady určité typy chlapov, rovnako aj mužov odpudzuje istý typ žien. Niekedy si ani neuvedomujeme, že sa správame spôsobom, ktorý by odplašil (takmer) každého chlapa. Či už chceme alebo nie, je to tak. Existujú určite typy žien, ktorým sa každý muž radšej vyhne.

1. Rola „matky“

Možno máš kamaráta, ktorý sa ti už dlhšie páči, máš ho rada a staráš sa o neho. Vždy si tam pre neho, môže sa ti prísť vyplakať na ramene a vždy si tam pre neho. Všetko by bolo super, keby ťa nebral ako jeho matku. Potom sa nesmieš čudovať, keď sa z ničoho nič zamiluje do ženy, ktorú bude od prvej chvíle vnímať ako budúcu partnerku. Bude sa chcieť o ňu starať a ochraňovať ju. Rolu matky si nechaj na neskôr, keď sa ňou raz naozaj staneš.

2. Slúžka

Veľa žien si myslí, že ak splní každé jeho prianie, časom sa do nej zamiluje. Opak je však, bohužiaľ, pravdou. Namiesto toho, aby sa do teba zamiloval, ťa začne brať len ako dievča, ktoré môže ľahko využiť. A to si predsa nikdy nechcela, či áno?

3. Šéfka

V poslednej dobe sa dosť rozmohol trend feminizmu. Aj keď uznávam, že za rovnakú prácu, by mali muži a ženy dostať zaplatené rovnako, stále si myslím, že muži sa rodia s inými vlastnosťami ako ženy a hrať sa na niečo, čo nie sme je zvláštne. A ver, že to určite nefunguje ani vo vzťahoch. Nemôžeš sa tváriť agresívne a správať sa ako mužatka, a pritom si myslieť, že ťa nejaký muž bude chcieť.

4. Nesmelé dievča, čakajúce niekde v úzadí

A možno si nevýrazná až príliš. Neveríš si a snažíš sa byť nenápadná. Darí sa ti to až tak, že si ťa naozaj nik nevšimne. Nie je na škodu vedieť sa presadiť. Pekne sa obliecť, povedať svoj názor a zachovať si stále svoju tvár. Týmto určite zaujmeš nejedného muža, a to je predsa prvý krok k tomu, aby sa do teba zamiloval.

Tu je ešte video 10 typov žien, ktoré si muži nevezmú

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.