Povaha človeka hrá dôležitú úlohu v tom, či sa do niekoho zamilujeme. Niektorí ľudia sú svojimi vlastnosťami a správaním ideálnymi partnermi. Nie každý však tieto vlastností má. A aj keď je každý z nás jedinečný, astrológovia veria, že do ľudí narodených v určitom znamení je ťažšie sa zamilovať. Môže to byť kvôli ich spôsobu komunikácie, kvôli ich názorom, povahovým črtám alebo vďaka ich pohľadu na svet. Nasledujúce znamenia sa umiestnili na konci rebríčka a to práve vďaka ich komplikovanej povahe.

Kozorožec

Každý, kto má vo svojom okolí človeka narodeného v rozmedzí od 22.12 do 20.1 tak určite vie, o akého pracanta ide. Tento človek má pevne stanovené svoje ciele. Vie presne, čo chce a veľmi tvrdo si za tým ide. Jeho kariéra je pre neho často krát tou najdôležitejšou vecou v živote. Má dobré organizačné schopnosti, ktoré by však najradšej uplatnil aj vo svojich vzťahoch. No kontrolovať iného človeka je nemožné. Takmer každý túži byť pre partnera vo vzťahu prioritou číslo jedna, s kozorožcom to však takto nefunguje. Aj pre to je náročné sa do neho zamilovať.

zdroj: Image by Free-Photos from Pixabay.com

Blíženec

Ľudia narodení pod týmto znamením sú navonok veľmi extrovertní. V každej spoločnosti zaujmú svoje miesto, kde vynikajú svojimi komunikačným schopnosťami. Málokto však vie, čo sa odohráva v jeho hlave. Blíženec je napriek svojej výraznej povahe v celku uzavretý a robí mu problém pustiť si do svojho vnútra niekoho iného. Navyše neustále bojuje sám so sebou. Dlho sa v živote hľadá, a to je nevýhodou pre založenie a udržanie akéhokoľvek romantického vzťahu.

Vodnár

Vodnár je na konci rebríčka a nie je to preto, žeby bol zlým partnerom. Práve naopak, tento človek je vo vzťahu maximálne lojálny, verný a oddaný. Títo ľudia sú vo všeobecnosti veľmi zaujímaví, pretože majú obrovský rozhľad a vedia sa baviť s rôznymi ľuďmi na všelijaké témy. Majú ohromné množstvo záujmov, a preto sa v živote nikdy nenudia. Čo sa však vzťahov týka, je to téma, od ktorej utekajú kade ľahšie. Svoje pocity si chránia a veľmi často preto vyzerajú, že žiadne nemajú. Od ľudí si držia odstup, tým pádom je veľmi náročné sa do nich zamilovať.

 

Zdroj: simplecapacity.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.