žena

Tento týždeň bude prelomový, pretože končí mesiac marec, ktorý ubehol ako voda. Niektorým dopraje šťastie v láske, iným zas v pracovnej oblasti. Pozor si však treba dať aj na hádky, spôsobiť by mohli niekde aj vzťahovú krízu. Čo dopraje týždenný horoskop tebe?

Týždenný horoskop pre teba

Baran

Z profesionálneho hľadiska prichádza pre tvoje znamenie veľmi šťastný okamih. Hviezdy sú k tebe naklonené a pomôžu ti nájsť v tomto smere správne príležitosti, aby si mohla ukázať svoj talent.

Pocítiš aj viac únavy, o ktorú sa postará prechod Marsu v Rakovi. Dopraj si veľa relaxu a oddychu, to napomôže nielen tvojmu psychickému, ale i fyzickému zdraviu.

Najšťastnejšie dni očakávaj v pondelok, piatoksobotu. 

Býk

Konjukcia Venuše ti prináša tento týždeň skvelé emócie v oblasti lásky a vzťahu. Bude ťa zároveň robiť romantickejšou a vášnivejšou. Týždenný horoskop hovorí, že páry budú chránené hviezdami.

Aj v práci dôjde k istému zotaveniu, no veľké uspokojenie prinesú až ďalšie jarné mesiace. Pozor si dávaj na chrbticu a celkovo chrbát, potrápiť ťa môže jeho bolesti.

Šťastné dni očakávaj v utorok, streduštvrtok.

Bývanie s partnerom na začiatku vzťahu
zdroj: Unsplash/laurenraderphoto

Blíženci

Máš pred sebou veľmi príjemný týždeň, nakoľko bude tvoje znamenie v spojení s Mesiacom a ten ti prinesie šťastie. V nedeľu môžeš pocítiť väčšiu nervozitu, pretože ti niečo nevyjde podľa tvojich predstáv.

Na pracovnom poli ťa čakajú zaujímavé stretnutia a nové príležitosti. Pozor si dávaj na prechladnutie, o ktoré by sa mohlo postarať počasie.

Šťastné dni ťa čakajú v pondelok, utorok, stredu, štvrtoksobotu.

Rak

Do tvojho znamenia vstúpila planéta Mars a ty sa začneš cítiť omnoho viac silná a energická. Planéty Jupiter a Merkúr však naďalej pokračujú nepriaznivom tranzite.

Máš v sebe veľa odvahy a postavíš sa ťažkostiam s úsmevom a istotou, že každému sa raz vráti to, čo si zaslúži. Pozor si dávaj na sladké nápoje a jedlá, stav skôr na čistú vodu a zdravšiu stravu.

Najšťastnejšie dni prídu v utorok, streduštvrtok.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy