Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Po článku, ktoré znamenia nemajú chuť na milovanie, ti prinášame druhú (opačnú) situáciu. Ženské znamenia, ktoré nemajú problém vyspať sa s mužom už na prvom rande, pretože ich chuť po milovaní sa je obrovská.

Býk

Na ženu v znamení Býka nemá žiadna iná. Je silná, krásna a dostane každého muža, na ktorého si pomyslí. Nemá problém sa s ním vyspať hneď, pretože vie čo chce. Ide si pevne za tým, a aj keby to nevyšlo, berie to ako skúsenosť.

Všetko robí iba podľa seba a neberie do úvahy to, čo si myslí spoločnosť alebo jej blízky kamarát. Často sa stáva, že sa na ňu neskôr chlap vykašle, no to ju neoberá o nádej.

Lev

Táto výnimočná žena má veľký temperament a je pre ňu ťažké skryť vášeň. Keď ide na rande, nemá žiadne zábrany. S mužom sa vyspí už po prvom stretnutí, pretože si nemyslí, že to je nesprávne.

Robí veci podľa intuície, preto je duchom slobodná a stále šťastná. Vyjde jej to väčšinou s každým mužom, ktorého takto zvedie, pretože má obrovský šarm.

Škorpión

Žena v znamení Škorpióna je tajomná a má záhadný pohľad. Nerandí, no ak sa už s nejakým mužom na rande dostane, chce úplne VŠETKO. Nezáleží jej na tom, ako bude vyzerať zajtra, chce si daný okamih len užiť.

Keď ju chlap po milovaní opustí, vie sa naozaj dobre pomstiť. Škorpiónka vášnivo miluje, no rovnako vášnivo aj nenávidí.

Kozorožec

Pôvabná a mladá žena v znamení Kozorožca okúzli každého muža, ktorý príde do miestnosti. Na rande je otvorená, často sa smeje a neverbálne flirtuje. Pokiaľ sa jej partner páči, nevidí problém v tom, aby sa s ním večer nepomilovala.

Miluje tieto aktivity pre dospelých, preto sa ním nechá zviesť a už nerieši, čo bude ráno. Možno z toho vzíde vzťah, možno nie. Prispôsobí sa a jednoznačne nebude smutná.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.