žena

Lev

Venuša je tento týždeň v nepriaznivom postavení a v tvojom vzťahovom živote zvýrazní konflikty. Prinesie zároveň aj viac konfrontácií a diskusií. Pokiaľ musíš s partnerom prebrať nejakú dôležitú tému, odlož to radšej na piatok alebo sobotu.

V týchto dňoch bude Mesiac v príjemnom spojení s tvojím znamením a podporí váš dialóg. V práci sú na ceste dobré správy. Pozor si dávaj na pohybový aparát a predovšetkým nohy.

Šťastné dni očakávaj v piatok, sobotunedeľu.

Panna

Pre tvoje znamenie prichádza šťastné obdobie, predovšetkým, čo sa lásky a vzťahov týka. Venuša ja v priaznivom postavení a prináša vášeň do vzťahu, no zároveň pomáha nezadaným k nádejným stretnutiam.

Týždenný horoskop hovorí, že nedeľa bude tým dňom, ktorý si budeš dlho pamätať. Ak absentuje v tvojom živote pohyb, teraz je ten správny čas na nápravu.

Najšťastnejší deň očakávaj v nedeľu.

Páčim sa mu
zdroj: Pexels/ Andrea Piacquadio

Váhy

Prichádza týždeň, v ktorom pocítiš väčšiu únavu. Merkúr a Saturn v opozícii a Mars v nepriaznivej pozícii spôsobia, že každý aspekt tvojho života bude náročný a plný výziev.

Pôjde predovšetkým o profesionálnu oblasť. Dopraj si viac relaxu a oddychu, budeš to počas najbližších dní potrebovať. Stav všetko na svoje šťastné dni. Pokiaľ pocítiš bolesti hlavy, sleduj, či ti nezanedbávaš pitný režim.

Najpriaznivejšie dni očakávaj v pondelok, piatoksobotu.

Škorpión

Láska ti dáva zabrať, pretože Venuša, ktorá sa nedávno dostala do opozície voči tvojmu znameniu, prinesie do tvojho vzťahu zbytočné konflikty a nepríjemné diskusie. V niektorých prípadoch môže dokonca spôsobiť aj väčšiu krízu.

Mesiac bude v nepriaznivej polohe koncom týždňa, kedy môžu byť dni aj viac rizikovejšie na hádky. Potrebovať budeš poriadny oddych a relax, skús však aj meditáciu.

Šťastné dni budú pre teba utorok, stredanedeľa.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy