Photo by JESHOOTS.COM on Unsplash.com

My sme pre teba vybrali 5 skvelých filmov rôznych žánrov, ktoré musíš vidieť.

To The Bone (2017)

Film, ktorý mal premiéru minulý rok je skvelým zobrazením boja proti anorexii. V hlavnej úlohe sympaťáčka Lilly Collins a náš obľúbený Keanu Reeves s ich skvelými výkonmi zabodujú aj u teba a taktiež sa dozvieš niečo nové ohľadom anorexie a hľadaním zmyslu života.

The Girl On The Train (2016)

Každý deň cestuje Rachel do práce vlakom okolo mesta Witney. Vlak prechádza okolo jej starého domu, kde býva jej exmanžel so svojou novou manželkou Annou. O pár domov ďalej býva iný manželský pár, ktorý si Rachel obľúbi, pretože sa zdá, že žijú dokonalý život. Jedného dňa sa však stane svedkom niečoho, čo od základu zmení všetko, čo si doteraz o tomto páre myslela.

Bad Moms (2016)

Komédia, ktorá ťa zaručene pobaví. Tento film v USA sa stal akýmsi hitom, na ktorý chodili všetky matky do kina. Film je o matkách, ktoré žijú len zdánlivo dokonalý život, ale v skutočnosti sú veľmi unavené a vyčerpané. V hlavnej úlohe skvelá Mila Kunis. Film odporúčame aj ešte „nematkám“, naozaj sa zabavíte! 🙂

Arrival (2016)

Keď na celom svete prídu tajomné vesmírne lode, zostaví sa elitný tím, ktorý vedie v hlavnej úlohe Amy Adams, s cieľom zistiť, aké majú mimozemšťania úmysly. Zatiaľ, čo celé ľudstvo prežíva globálnu vojnu, Louise (Amy Adams) sa snaží so svojim tímom nájsť odpovede. A aby ich bola schopná nájsť, bude musieť urobiť veci, ktoré neohrozia len jej život.

The Lovely Bones (2009)

Hlavnú hrdinku, Suzie Salmon, v štrnástich rokoch znásilnil a zavraždil pedofil, pán Harvey. Suzie sa dostáva do očistca, pretože aby sa do neba dostala, musí sa odpútať od Zeme a prestať sledovať život na Zemi po jej smrti. Sleduje, ako žije jej rodina po jej smrti a či už našli páchateľa. Toto všetko sleduje Susie z fantastického sveta, v ktorom človek môže mať všetko, na čo si spomenie, okrem skutočného života. Taktiež sleduje pána Harveyho, ktorý si teraz pomaly vyberá svoju ďalšiu obeť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife