instagram.com/hbo & instagram.com/ratchednetflix

Máš pocit, že si už videla všetky dobré seriály? Hľadáš nejaké tipy na úplné novinky, ktoré ťa môžu zaujať? Potom tu máme pre teba niekoľko skvelých tohtomesačných odporúčaní, ktoré rozhodne stoja za to.

Ratched

Len včera, 18.septembra mal premiéru nový seriál z produkcie Netflixu, Ratched. Hlavnú úlohu v ňom hrá obľúbená herečka, ktorá hviezdila aj v seriáli American Horor Story, Sarah Paulson. Teraz stvárni ošetrovateľku z psychiatrickej liečebne, Mildred Ratchedovú.

Dej, odohrávajúci sa v roku 1947 pôsobí podľa traileru až hororovo. Čo sa skrýva za dokonalým výzorom tejto ošetrovateľky? Dozvieš sa v novom 8-dielnom seriáli.

The Third Day

Z dielne HBO GO je zase novinka s názvom The Third Day. Ide o mysteriózny seriál, ktorý má iba 6 častí, a tie sú rozdelené na ďalšie 2, s názvami Summer a Winter. V prvej časti prichádza, v hlavnej úlohe, Jude Law na tajomný ostrov, kde sa stretáva s miestnymi, ktorí sa svoje tradície chcú zachovať za každú cenu. V druhej časti je hlavnou postavou Naomie Harris.

Away

Začiatkom mesiaca mal premiéru aj seriál o žene menom Emma Green, ktorá opúšťa manžela a dcéru na 3 roky, aby mohla veliť medzinárodnej posádke pri misii na Mars. 10- dielny dramatický seriál je nabitý silnými emóciami a určite sa ti bude páčiť. V hlavnej úlohe s Hilary Swank.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife