Rada píšeš, snívaš, motivuješ či točíš rôzne videá? Už dlhšie rozmýšľaš nad tým, že by si sa chcela stať blogerkou, ktorá inšpiruje iných, ale nemáš príležitosť či možnosť vyjadriť sa?

Odzadu.sk hľadá práve teba!

Sme s Vami vyše roka. Spoločne tvoríme, objavujeme a veríme. Veríme vo Vás, milé dámy! Každú jednu z Vás si vážime, ste našou inšpiráciou a bez Vás by sme nemohli tvoriť odzadu.sk.

No čo tak tvoriť s nami?

Teraz máš jedinečnú príležitosť vyjadriť sa! Odzadu.sk hľadá blogerky, ktoré sa neboja vyjadriť svoj názor a inšpirovať ostatné!

Na odzadu.sk ti ponúkame vlastný priestor, vlastný profil so základňou článkov, vďaka ktorým si vytvoríš komunitu, ktorá ťa bude čítať, podporovať, followovovať a dostávať tvoje najnovšie články na svoju mailovú adresu! 🙂

Venuješ sa foteniu či točeniu videí? Máš ich na Instagrame, no nikto ich nevidí? Svoj profil na odzadu si môžeš prepojiť so svojím Instagramom, a tak sa k tebe dostane oveľa väčšie množstvo ľudí.

Neboj sa vyjadriť a napísať svoje myšlienky. Môžeš písať o móde a viesť celú sekciu módy, o fitness a zdravom životnom štýle, živote, cestovaní či láske. Hocičom, čo je tvojmu srdcu blízke. Spolu vytvoríme web, ktorý bude mať široké spektrum tém s komunitou ľudí, ktorí radi píšu a čítajú.

Teraz máš možnosť sa aj ty ukázať a mať svoj blog, ktorý bude jedinečný a odlišný!

 

Na hlavnej stránke odzadu.sk, ale aj v každom článku nájdeš banner „Staň sa blogerkou“, kde po otvorení pošleš svoj ukážkový článok a my sa ti ozveme. Tešíme sa na teba 🙂

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.