Pripravili sme si pre teba zoznam filmov, ktoré ťa svojím silným príbehom doženú k slzám.

Pre moju sestru (My Sister’s Keeper)

Cameron Diaz v hlavnej úlohe stvárňuje matku, ktorá sa snaží zachrániť svoju umierajúcu dcéru. Skvelé herecké obsadenie, pútavý príbeh a veľmi smutný koniec.

Na vine sú hviezdy (The Fault in our Stars)

Romantický príbeh o láske medzi dvoma ľuďmi, ktorých životy sa pretnú v neobvyklej chvíli. Hazel diagnostikovali rakovinu štítnej žľazy. Na stretnutí podpornej skupiny stretne Augusta, pacienta s podobnou diagnózou, s ktorým začne objavovať doposiaľ nepoznaný svet lásky.

Most do krajiny Terabithia (Bridge to Terabithia)

Jess a Leslie sa stanú nerozlučnými kamarátmi. Hlboko v lese si spoločne vytvoria kráľovstvo Terabithia, ktoré je plné kúziel a fantázie. Jediná cesta tam vedie starým lanom ponad potok, ktoré sa jedného dňa stane pre Leslie osudnou.

Chlapec v pruhovanom pyžame (The Boy in the Striped Pajamas)

Film sa odohráva v čase druhej svetovej vojny. Malý 9-ročný Bruno sa cez plot skamaráti so židovským chlapcom z koncentračného tábora. Tragický príbeh dvoch kamarátov, ktorý ťa zaručene položí.

Aj dvaja sú rodina (Demain Tout Commence)

Život Samuela sa zmení od chvíle, keď ho prekvapí návšteva jeho bývalej partnerky Kristin s prosbou, nech sa postará o ich dieťa, o ktorom doposiaľ nevedel. Na prvý pohľad veselá komédia končí nečakane a veľmi smutne.

Marley a ja (Marley and Me)

Príbeh dvoch mladomanželov, ktorí sa presťahovali do nového mesta, v ktorom začínajú spoločnú cestu životom aj s novým členom rodiny, šteniatkom Marleym. Či už ste alebo nie ste milovníkom domácich zvierat, dojímavá snímka o priateľstve človeka a jeho štvornohého maznáčika, ťa určite dostane.

Šťastie na dosah (The Pursuit of Happyness)

Príbeh otca, ktorý spraví všetko pre to, aby bol jeho syn šťastný. V hlavnej úlohe si Will Smith zahral po boku svojho vlastného syna Jadena Smitha.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.