@arianagrande
Rok 2018 bol pre Arianu Grande nesmierne náročným. No ani to ju nezastavilo v tvorení hitov a ten posledný sa, sakra, podaril!

Jej posledný hit ,,Thank u, next!“ lámal rekordy. Dva mesiace po úmrtí svojho ex-priateľa, Maca Millera, vydala Ariana Grande pieseň, v ktorej mu ďakuje a nazýva ho anjelom. Ďakuje každému jednému svojmu bývalému priateľovi, pretože každý ju naučil nieč iné.

Okrem textu, nad ktorým by sa mali zamyslieť všetky zlomené srdcia, ale aj tí zadaní či beznádejne zamilovaní, disponuje pieseň výborným klipom. Celkovo sú v ňom skryté štyri filmy, ktoré istého času patrili jednoznačne k tým najobľúbenejším medzi tínedžerkami. Hlavnú postavu každého filmu stvárnila samotná Ariana a okrem nej sa vo videoklipe objavili aj herci z jednotlivých filmov. A to napríklad Lindsay Lohan, Jonathan Bennett, Jennifer Coolidge, alebo aj Kris Jenner.

Viete, ktoré filmy to sú? Prinášam vám názvy filmov, ale aj ich (skutočne) mini opisy podľa toho, ako ich mojím skromným „ja“ vnímam.

1. Mean Girls /Protivné baby/

Film z roku 2004 o protivnej Regine a ich trojlístku nenechal určite žiadne dievča chladným. Bezpochyby jej chcela nejedna z nás vyškriabať oči. Iba na konci nie, to sme boli všetky kamarátky. Krása nie je všetko a dobré srdce je základ. 😉

2. Bring It On /Bravo, girls/

Nech sa prihlási to dievča, ktoré nemalo rado filmy s roztlieskavačkami! Ani jedna, myslela som si… Každá z nás chcela nosiť krátke sukne, croptopy, biele tenisky, mať cop vypnutý čo najvyššie (najlepšie rovno na čele) a povzbudzovať namakaných svalovcov na strednej škole, z ktorých by minimálne jeden bol našou tajnou láskou. A samozrejme, najlepšie by bolo, keby oni hrali rugby alebo niečo také…
A potom prišla stredná škola a s ňou aj trpká príchuť reality. Prečo nám nikto nepovedal, že tak to u nás nefunguje?

3. Legally Blonde /Pravá blondínka/

Krásna, múdra, trošku naivná, ale hlavne celá ružová s čivavou v ruke! No niečo sa predsa pokazí… Film, ktorý opäť ukazuje, že krása nie je všetko a nie všetko je tak, ako to na prvý raz vyzerá. V našom živote by sme mali bojovať s predsudkami a Pravá blondínka je toho skvelým príkladom..

4. 13 going on 30 /Cez noc tridsiatničkou/

Výborný film na uvedomenie pre dievčatá, ktoré sa neustále niekam ponáhľajú. Nemyslím tým za autobusom… Ale za životom, za budúcnosťou, za vyšším vekom.
Teraz sa prihováram vám, dievčatá. Čas plynie tak, ako má. To, čo je teraz, teraz aj má byť. Nič vám neutečie. Ani diskotéky, ani frajeri a iné veci… Zastavte sa! Nechcite byť staršie! Ono to príde, počká si vás to. Tak robte tak, aby ste to raz neľutovali.

View this post on Instagram

ari channeling jennifer garner in 13 going on 30

A post shared by bby blu (@bbyblu15) on

 

Na záver ešte pripájam samotný videoklip, aby ste sa mohli presvedčiť.
Tak teda príjemné počúvanie. Či pozeranie?

 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife