freepik.com

Povedal si mi, že sa mám zobudiť v tom momente, kedy som ti vravela čo sa deje v mojom živote, čo prežívam, čo k tebe cítim a čo pre mňa znamenáš. Presne v tom momente som si uvedomila, že už ti na mne nazáleží, že už ma nechápeš a nemáš v mojom živote čo robiť.

unplash.com

Veľmi si ma zranil v tom najťažšom období môjho života. Ako si mohol byť taký bezočivý?
Vôbec si nebral vážne moje city. Vôbec ti nevadilo, že sa kvôli tebe tak dlho trápim. Išlo ti iba o uspokojenie tvojho ega, pretože si ma mohol raniť. Gratulujem. Opäť som pristúpila na tú tvoju egoistickú hru, kedy išlo iba o teba a o to, že ty si šťastný.

Ty si nezaslúžiš, aby som na teba čo i len chvíľu myslela alebo nebodaj, aby som kvôli tebe preplakala celú noc. Netvrdím, že sa to nestalo, ale snažím sa veriť tomu, že sa to už nikdy, ale nikdy nezopakuje. Pretože TY ZA TO NESTOJÍŠ!

Povedala som ti, čo cítim a ty si ma vysmial. Čakal si, že sa za svoje city budem hanbiť? Ani náhodou. Je to súčasť mňa. Je to to najúprimnejšie, čo môžem druhým povedať a ja neprestanem ľuďom hovoriť čo a ako sa cítim len preto, že ty si egoista, ktorý si nič neváži.

Chcem ti povedať, môj milý L., zamysli sa prosím nad tým, ako si ma zničil, aj keď pravdepodobne tento článok nikdy čítať nebudeš, pretože ti nikdy nezáležalo na tom, čo ma baví, napĺňa alebo zaujíma.

averie-woodard-111831 Foto: unsplash.com

Dnes som v rádiu počula túto vetu “Občas je život ťažký a stane sa niečo a zrazu je ešte ťažší, ale potom príde niečo úžasné, pre čo sa oplatí žiť, nestrácajte nádej” a presne vtedy som si uvedomila, že určite ma čaká niečo krásne, ale najprv musím prestať stále dokola čítať kapitolu s tebou. Musím ťa jednoducho nechať ísť, aby mohlo prísť niečo krajšie, niečo lepšie a niečo zmysluplnejšie, niečo nové. A hlavne niečo, pri čom konečne budem aj ja šťastná.


A preto, moja milá kamarátka, ak si na tom podobne, nikdy nestrať nádej, pretože vždy po búrke výjde slnko. A ak ťa niekto ruinuje, nenechaj sa zahanbiť, nenechaj zahanbiť svoje city, pretože čo je viac úprimné, ako povedať ľuďom čo cítiš?

👩 #citatnadnes #silna #zena #pozitivna #mysel #odzadu

A post shared by Odzadu.SK (@odzadu) on

 

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife