Ohnivé znamenia – Dramatické, intuitívne a výrazné

Keď rozmýšľaš o láske, uvedomuješ si, že silnou ostáva jedine vtedy, keď oheň vášne stále horí.

Baran – BossLady, ktorá ho pritiahne svojim úsmevom

Si prirodzene sebavedomá. Veľmi dobre vieš čo chceš, určuješ si svoje vlastné hranice a presne to je na tebe príťažlivé. A odolať tvojmu nádhernému úsmevu tiež nie je najjednoduchšie. Ak sa rozhodneš, že niečo chceš, tak si za tým jednoducho ideš až pokým to nedosiahneš. Taktiež si nebojácna a tomu sa ťažko hovorí nie.

Lev – vieš ako nadviazať očný kontakt

Často si prirovnávaná k zvieraťu, podľa ktorého toto znamenie vzniklo. Keď vojdeš do miestnosti, uchmatneš si každého pozornosť. Doslova žiariš a vieš ako sa pohybovať vo vyšších kruhoch. Ľudia na teba priam zízajú a ten, ktorému opätuješ pohľad to má vyhraté. Už len ním samotným si ho dokážeš pripútať. Jediná vec, na ktorú by si si mala dávať pozor je tvoja neochota robiť kompromisy a ústupky. Občas to bez nich naozaj nejde.

Strelec – tvoj zmysel pre humor ho dokáže úplne pohltiť

Tvoj zmysel pre humor je jedinečný a tak trošku zvrátený. Dokážeš  ním rozosmiať takmer každého. No ruka v ruke s ním ide aj tvoj zmysel pre iróniu, ktorý však nemusí každý pochopiť. Okrem toho si veľmi štedrá a úprimná, no potrebuješ pri sebe silného muža, ktorý nebude brať všetko veľmi osobne. Vo vzťahu sa zvykneš rýchlo nudiť, a preto si musíš nájsť partnera, ktorý ťa dokáže niečím prekvapiť každý deň.

Zemské znamenia – stabilita vyhráva

Zemské znamenia majú tendenciu priťahovať tých, ktorí chcú dlhodobé vzťahy, ale len tie, ktoré za to naozaj stoja.

View this post on Instagram

@nathaliesinkvist by @michellevdijk

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Býk – si tak príťažlivá, že je ťažké povedať ti nie

Aj keď si občas veľmi tvrdohlavá, nič to nemení na tom, aká vieš byť prítulná. A to je presne to, čomu je na tebe ťažké odolať. Si tak trošku stará duša, máš svoju vznešenosť a to je dnes veľmi vzácne. Rada máš všetko pod kontrolou a si spoľahlivá. To z teba robí vynikajúcu partnerku na dlhodobý vzťah. Ak niekoho ľúbiš, tak mu 100% dôveruješ, a presne preto by ťa jeho zrada dokázala veľmi raniť.

Panna – snažíš sa byť stále zdravá a fit!

Si rodená perfekcionistka. Veľmi ti záleží na tom ako vyzeráš, a tvoje fyzické zdravie musí byť na najlepšej úrovni. Rada športuješ a s tým sa spája aj istá súťaživosť, ktorú uplatňuješ aj vo svojom živote. Tvoja neochvejná túžba po dokonalosti ho prinúti milovať na tebe každý kúsok tvojho tela. Aj ten, ktorý by si ty najradšej na sebe zmenila. To, že nie si kritická voči tomu, koho miluješ, ešte neznamená, že nekritizuješ seba. Práve naopak, často máš na seba príliš vysoké nároky. Poľav trošku.

Kozorožec – si kreatívna a nikdy sa nevzdávaš

Odhodlanosť a pracovitosť sú dve slová, ktoré ťa charakterizujú. Veľmi často uspeješ v tom, čo robíš, pretože ťa nedokáže nič zastaviť. Si silná žena, a miluješ, keď ku tebe niekto vzhliada a obdivuje ťa. Občas máš však problém s priznaním vlastnej chyby. Rovnako zodpovedný prístup máš aj k randeniu. Keď sa rozhodneš vstúpiť do kolotoča vzťahov, správaš sa dospelejšie, ako je na tvoj vek obvyklé. Ak sa to spojí s tvojim zmyslom pre humor, máš vo vzťahoch skutočne veľa možností.

Vzdušné znamenia – tvoj dôvtip ťa dostane ďaleko

Najlepšia vec, pokiaľ ide o vzdušné znamenia je, že si ťa dokážu získať svojim šarmom a zaviesť na nečakané dobrodružstvo, ktoré nikdy nekončí.

View this post on Instagram

@lilyabraun #womanslook

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Blíženci – si kráľovná spoločnosti

Vynikáš svojimi spoločenskými schopnosťami. Nemáš najmenší problém zapojiť sa do akejkoľvek konverzácie s tým, že si dokážeš ľudí svojimi komunikačnými schopnosťami úplne získať. Máš zvedavú povahu a to ťa núti neustále objavovať nové veci. Muži na tebe zbožňujú práve túto vlastnosť.  Ak sa ti niekto zapáči, dokážeš byť navyše vynikajúcou poslucháčkou. Jediným, problém je, že občas stráčas záujem príliš rýchlo.

Váhy – si vtipná a citlivá

Inteligencia a humor sú presne tie vlastnosti, vďaka ktorým ťa ľudia milujú. Navyše si loajálna a máš obrovský zmysel pre empatiu. Si natoľko diplomatická, že občas doslova utekáš pred hocijakým konfliktom. Riadiš sa srdcom a ceníš si úprimnosť. Máš vyvinutý silný zmysel pre spravodlivosť, čo z teba robí človeka, ktorého by mal každý rád po svojom boku.

Vodnár – miluješ svojich priateľov, ale nenecháš po sebe šliapať

Toto milujúce znamenie povyšuje medziľudské vzťahy nad všetko ostatné. Svoj život rada napĺňaš množstvom priateľov. Kto nemal šancu ľúbiť vodnárku, nevie o čo prichádza. Si tak trošku záhadou, pretože človek pri tebe nikdy nevie, na čom je. A presne to je neskutočne príťažlivé! Ľudia ťa nedokážu opustiť, pretože si natoľko zvláštna, že ich to núti neustále objavovať, čo je v tebe ukryté. Tvoja nezávislosť je magnetizujúca.

Vodné znamenia – emocionalita a predstavivosť

V skutočnosti, podobne ako rieka, emócie vodných znamení prúdia veľmi hlboko, takže majú menšiu tendenciu spoliehať sa na logiku a intelekt, a viac na porozumenie a súcit.

View this post on Instagram

#morning @emrata #celebrity

A post shared by WOMANSLOOK RUSSIA 🇷🇺 (@womanslook) on

Rak – nosíš svoje srdce na dlani

SI veľmi otvorená, čo sa pocitov týka, a to ťa občas robí zraniteľnou. Na druhej strane vyhľadávaš finančnú istotu, čo je pochopiteľné, pretože každý dnes hľadá určitú stabilitu. Okrem toho, že hľadáš niekoho, vďaka komu a pre koho, by si sa mohla usadiť, túžiš aj po láske. Si starostlivá a citlivá, čo na tebe ľudia obdivujú. Vždy sa snažíš o to, aby bol každý okolo teba šťastný. Do vzťahov prinášaš lásku v takej intenzite, že sa tvoj partner cíti opäť nažive. Navyše vieš byť naozaj štedrá.

Škorpión – si tak ambiciózna, až je to nákazlivé

Žiť život v prítomnosti!  Máš silnú vôľu a problémy riešiš už v zárodku. Tvoja charizma, tvrdohlavosť, a vášnivosť si dokáže získať pozornosť každého, koho stretneš. Vieš, kedy je čas hovoriť, a kedy byť naopak ticho.  Miluješ výzvy a si natoľko samostatná, že im dokážeš čeliť úplne sama. A toto všetko inšpiruje tvojho priateľa natoľko, že s tebou bude túžiť stráviť celý život.

Ryby – si pozitívna a nápaditá

Večný snílek a umelec. Tvoja predstavivosť a pozitívna energia pôsobí na ľudí ako magnet. Ako náhle sa dostanú do tvojho kruhu, nikdy ho nebudú chcieť opustiť. Máš určitý dar absorbovať  emócie druhých a pomôcť im vyriešiť ich problémy. To z teba robí vynikajúcu spoločnosť. Často sa venuješ nejakému typu umenia, a to ti len pridáva na atraktivite. Máš rada filozofiu a za všetkým hľadáš hlbší zmysel. Navyše nemáš problém so zmenou, pokiaľ to zaručí spokojnosť tvojho partnera.

Zdroj: thetalko.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.